Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

   Osvětlení ložnice 

   Proč osvětlení ložnice od společnosti Philips?

    

   Ložnice není určena jen ke spánku. Je to soukromé útočiště, kde můžete relaxovat, dívat se na televizi nebo číst knihu. Ložnice je prostor, který potřebuje dobře zvolené osvětlení, aby vznikla dokonalá atmosféra pro pohodlí a pohodu. Naše tipy pro osvětlení ložnice zahrnují širokou škálu svítidel do ložnice, nástěnných svítidel a světel u lůžka, která zajistí krásné akcenty a vytvoří hřejivou a útulnou atmosféru. Vy si tak můžete navrhnout prostor ložnice podle svých snů.

   Philips InStyle

   Stropní světlo

   Tato inteligentní stropní světla s úžasnou siluetou, která je elegantní a šik, a chromovými prvky tvoří stylovou dekoraci každé místnosti. Důmyslný design se skleněným stínidlem vrhá světlo nahoru i dolů a vytváří tak příjemné prostředí.
   Ikona zaškrtnutí
   Mnoho možností použití a povrchových úprav, aby vyhovovaly vašemu vkusu
   Ikona zaškrtnutí
   Nastavitelná intenzita světla pomocí stmívacího spínače
   Ikona zaškrtnutí
   Úspora energie
   Stropní světlo Philips InStyle

   Nápady k osvětlení ložnice

    

   Jedno ze základních pravidel osvětlení ložnice, které je třeba mít na paměti, je zvolit měkké a teplé světlo. Bez ohledu na to, zda budete muset vstávat ráno, když je venku ještě tma, vstát, když si v noci potřebujete odskočit na toaletu nebo jestli si večer budete chtít číst – oslnivé světlo je nepříjemné. Doporučujeme do ložnice zvolit regulovatelné stropní světlo, které umožní upravit světelný výkon podle vašich potřeb – ať už hledáte ztracené ponožky nebo stelete postel.

   Podle svých preferencí si vyberte mezi nástěnnými svítidly nebo ze světel umístěných z každé strany lůžka, abyste si vy i váš partner mohli číst nebo pracovat bez rušení toho druhého. Některá nástěnná svítidla lze také například zaměřit tak, aby vám osvětlovala knihu. Doporučujeme sem světelné zdroje LED, protože vydávají teplé bílé světlo a zároveň šetří energii. Podle velikosti ložnice a vybavení nábytkem můžete pomocí různých druhů osvětlení vytvořit různé akcenty a útulnou atmosféru. Přemýšleli jste někdy o osvětlení šatní skříně? Díky němu můžete snadno najít věci, které potřebujete, i v časných ranních hodinách. Pokud máte v ložnici křeslo nebo pohovku, můžete je zvýraznit umístěním stojacích nebo stolních lamp. Totéž platí pro obrazy, fotografie nebo zrcadla, které zdobí stěny: nástěnná svítidla a připínací svítidla zvýrazní to, na čem vám osobně záleží. Pro osvětlení ložnice byste měli zvážit následující svítidla:

    

   • Lampičky na noční stolky
   • Nastavitelná nástěnná svítidla po obou stranách lůžka
   • Stojací lampa u křesla nebo šatní skříně
   • Osvětlení vnitřku šatní skříně
   • WarmGlow LED Jednoduché bodové svítidlo Star

    WarmGlow LED

    Jednoduché bodové svítidlo Star

    • Teplé stmívatelné světlo WarmGlow
    • Ideální k vytvoření dokonalé atmosféry
    • Jemné světlo LED, neunavuje oči
    • Snadná montáž díky systému ClickFix

   Jen to nejlepší pro vaši ložnici – přehled všech výhod

   5letá záruka
   Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
   Teplota chromatičnosti světla
   Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
   Úsporný světelný zdroj Philips
   Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
   LED – průměrná použitelnost 15 let
   Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

   Návrh osvětlení ložnice – tipy

   Ložnice podle společnosti Philips – zastavený obraz videa

   Osvětlení ložnice od společnosti Philips: Vytvořte si svůj prostor snů

   Ikona zaškrtnutí
   Stejná nebo podobná nástěnná svítidla nebo lampičky vytvoří symetrii a zvýrazní světlo na lůžku.
   Ikona zaškrtnutí
   Barevné světlo lze použít ke změně atmosféry. Doporučujeme Philips Hue – díky více než 16 milionům barev můžete každodenní osvětlení proměnit na mimořádné zážitky.
   Ikona zaškrtnutí
   Při oblékání je velmi pohodlné mýt osvětlený vnitřek šatní skříně.
   Ikona zaškrtnutí
   Obrazy, fotografie nebo nábytek mohou být zvýrazněny stojacími nebo stolními lampami. Bez ohledu na to, jak jasně mají zářit, naše regulovatelné žárovky WarmGlow poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
   Ikona zaškrtnutí
   Regulovatelná svítidla a světla k vytvoření atmosféry pomohou navodit dokonalou atmosféru pro každou část dne. Pomocí žárovek SceneSwitch můžete volit ze 3 různých nastavení osvětlení – bez potřeby stmívače a dalších instalací.

   Philips InStyle

   Stropní světlo

   Stropní světlo Philips InStyle