Další značky od

 

LEDClassic: Design, který je vidět
vypadá dobře vypnutá i zapnutá

Získejte klasický vzhled s LED

Představte si známý klasický vzhled retro osvětlení s výhodami futuristických žárovek s LED vlákny. Klasické energeticky účinné žárovky s LED světelnými zdroji Philips vám tuto představu splní. Přinášejí důvěrně známé a oblíbené klasické tvary, spotřebovávají o zhruba 80 % méně energie než tradiční žárovky a vydrží desetkrát déle. Halogenové bodové zdroje na síťové napětí můžete skvěle nahradit bodovými světly Philips LED v klasickém designu. Vypadají stejně a září stejnou barvou a se stejnou intenzitou jako halogenové zdroje světla. Zároveň ušetříte peníze, protože mají delší životnost a spotřebují mnohem méně energie.
Můžete si vybrat mezi regulovatelnou a neregulovatelnou verzí těchto žárovek s dlouhou životností. Užívejte si nadále své dekorativní osvětlení a využijte kvalitu Philips. 

Porovnejte různé prezentace žárovek LEDClassic

Oblíbené LED výrobky

Nepřehlédněte

Jak na to, wiki a vzdělávací materiály

Jak na to, wiki a vzdělávací materiály

Díky zdánlivě nekonečné nabídce možností se volba správné žárovky může zdát náročná. Podívejte se na naše vzdělávací materiály z oblasti osvětlení, které do vašeho rozhodování vnesou jasno.  
Správné světlo je vším

Správné světlo je vším

Ať už se snažíte navodit správnou atmosféru, zvolit nejvhodnější světlo pro konkrétní úlohu nebo zkrášlit okolí jasnými světelnými efekty a vytvořit vlastní osobní osvětlovací zážitek, společnost Philips vám ukáže, jaký dopad může správné světlo mít na váš domov a život a usnadní vám volbu toho pravého světla pro vaše potřeby v jakémkoli okamžiku.
Kompatibilita stmívačů

Kompatibilita stmívačů 

Použijte náš graf kompatibility k nalezení správného stmívače pro vaše stmívatelné žárovky LED a kompaktní fluorescenční žárovky a vychutnejte si přesně tolik světla, kolik chcete.