Další značky od

  Osvětlení dětského pokoje

  Proč osvětlení dětského pokoje Philips?


  Pro své potomky chcete vytvořit úžasný prostor. Místnost, kde se mohou vyspat, mazlit se a hrát si během prvních let svého života, než se jejich pokoj promění v prostor plný zážitků při učení, objevování a setkávání s přáteli. Naše dětské lampy mohou vytvořit vzrušující atmosféru, která povzbudí jejich fantazii. A také navodit příjemnou a uklidňující atmosféru, která je připraví na klidný spánek v noci. Protože každé dítě si zaslouží pokojíček svých snů.

  Philips Hledá se Dory

  Svítilna

   

  Tato svítilna Philips Disney Hledá se Dory umožňuje dívkám i chlapcům proměnit své ložnice v zasněný namodralý svět rybky Dory. Je to perfektní způsob, jak prožít Dořino hravé putování při jejím hledání cestu domů k rodině s Nemem a starou známou partou.

  Logo LED
  Ikona zaškrtnutí
  Pro děti
  Ikona zaškrtnutí
  Vysoce kvalitní osvětlení LED
  Ikona zaškrtnutí
  Trvanlivé a kryté proti kapající vodě
  Svítilna Philips 7176735P0

  Osvětlení dětského pokoje – pro kouzelné okamžiky

   

  Aby byly naše ratolesti veselé a v bezpečí, měl by být dětský pokoj vybaven vhodným osvětlením. Nejdůležitější je, aby hlavní světlo poskytovalo dostatečnou jasnost a zároveň chránilo jejich zrak. Noční osvětlení a projektory s designem přátelským k dětem zajistí útulnou atmosféru v pokoji a dodají mu zvláštní kouzlo. Začínající superhrdinové najdou na našich lampách svou oblíbenou postavu a malé princezničky zase sní o vlastním pohádkovém hradu. Aby vaše děti prožívaly odpoledne plná vzrušení, doporučujeme do osvětlení zahrnout následující součásti:

   

  • Nástěnné a stropní světla pro základní osvětlení
  • Noční osvětlení a projektory zaručující klidný spánek v noci
  • Stolní lampy pro uvolněné učení a tvořivost

  Jen to nejlepší pro váš dětský pokoj – přehled všech výhod

  5letá záruka
  Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
  Teplota chromatičnosti světla
  Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
  Úsporný světelný zdroj Philips
  Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
  LED – průměrná použitelnost 15 let
  Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

  Pestrobarevný svět dětských lamp od společnosti Philips

   

  Nejoblíbenějšími lampami pro tento druh osvětlení jsou nástěnné nebo stropní lampy. Měli byste se ujistit, že toto světlo je regulovatelné a neoslňuje, abyste ochránili choulostivý zrak malých dětí.

   

  Teplé noční osvětlení a stolní lampy zajistí příjemnou a uklidňující atmosféru v dětském pokoji a dodají vašim dětem pocit bezpečí. Projektory mohou vykouzlit skvělé příběhy na stěnu a strop a pomohou dětem se uklidnit před usnutím. Světla LED umístěná na nočním stolku nebo na stropě ozdobené oblíbenou postavou vašich ratolestí zaručí nejen spoustu zábavy v dětském pokoji, ale také lepší orientaci a hezké sny v noci.

   

  Děti u svého stolu tráví mnoho času nad domácími úkoly, při kreslení nebo hraní. Správná stolní lampa umožní dokonale osvítit dětský psací stůl a zajistí odpovídající jasnost tak, aby vytvořila produktivní pracovní a studijní prostředí.

  Osvětlení dětského pokoje – tipy

  Zastavený obraz videa

  Osvětlení dětského pokoje od společnosti Philips: Vytvořte si svůj prostor snů

  Ikona zaškrtnutí
  Ostré světlo by mohlo narušit spánkový rytmus dítěte, tudíž se do dětského pokoje doporučuje tlumenější a teplejší osvětlení. Doporučujeme WarmGlow: regulovatelné žárovky poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
  Ikona zaškrtnutí
  Vypínače by měly být umístěny tak, aby na ně děti snadno dosáhly, a kdyby se v noci musely vydat na toaletu, aby si mohly rozsvítit přímo z postele.
  Ikona zaškrtnutí
  Zábavným doplňkem každého dětského pokoje je barevné osvětlení. Philips Hue umožní vašim ratolestem vybrat si z více než 16 milionů barev a nastavit dokonalou atmosféru pro každé dobrodružství.
  Ikona zaškrtnutí
  Volte svítidla z bezpečných materiálů bez toxických nátěrů a oddělitelných dílů.
  Ikona zaškrtnutí
  Hraní s přáteli, domácí úkoly nebo čtení pohádek: v pokoji vašeho dítěte probíhá během dne mnoho různých aktivit. Zkuste SceneSwitch ke snadnému nastavení správné atmosféry pro každou z nich.

  Philips Hledá se Dory

  Svítilna

  Svítilna Philips 7176735P0