Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy
  Zavřít filtry Zobrazit filtry
  Zobrazit další filtry
  Zobrazit méně filtrů
  • Výrobek
  • IES
  • Technická data produktu

  Seřadit podle:

    Informace o řadě výrobků

    HF-Matchbox Blue je cenově dostupný spolehlivý kompaktní, lehký vysokofrekvenční předřadník určený pro použití se systémy o výkonu méně než 25 W v kombinaci se světelnými zdroji TL mini, TL-D, TL5 and TL5c, PL-T/C a PL-L/S. Série HF-M Blue se vyznačuje robustním designem a vyhovuje všem relevantním mezinárodním standardům v oblasti bezpečnosti a výkonu. Index energetické účinnosti (CELMA EEI) těchto produktů je A2.

    Benefits

    Automatický restart (při poklesu napětí nebo výměně zdroje) zajišťuje snadný provoz a bezproblémovou výměnu světelného zdroje.
    Vhodné pro použití ve svítidlech třídy I nebo II

    Vlastnosti

    Vhodný pro nouzový provoz se stejnosměrným proudem a s napětím v rozmezí 190 až 254 V
    Naprogramované spouštění s předehřátím a bez blikání (méně než 0,8 s); více než 8 000 zapnutí/vypnutí jednoho světelného zdroje (v závislosti na kombinaci světelného zdroje a předřadníku)
    Automatický restart (při poklesu napětí nebo výměně zdroje) zajišťuje snadný provoz a bezproblémovou výměnu světelného zdroje.

    Použití

    Používá se spolu s řídicími systémy s detekcí pohybu, jako je Philips OccuPlus, tam, kde světelné zdroje svítí dlouho a k přepínání dochází jen zřídka (například nejvýše třikrát denně)
    Určeno zejména pro použití v interiérech, například v bodových reflektorech, stropních svítidlech, světelných schránkách a svítidlech nouzového či bezpečnostního osvětlení, používaných často v prodejnách, kancelářských budovách, hotelech, soukromých domech a bytových domech
    Domácí použití, jako je osvětlení exteriérů zahrady, garáží či schodišť
    Ke stažení
    Leaflets
    Vizuální materiály
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    Zaškrtněte přidávaný výrobek