Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

    Informace o řadě výrobků

    Vysoce účinná LED svítidla eW Blast Powercore gen4 vyzařují vysoce intenzivní bílé světlo a vyznačují se jednoduchou montáží. eW Blast Powercore gen4nabízí řadu příslušenství, které umožňuje přizpůsobit vyzařovací úhly pro světlometové, bodové a tečné osvětlení a nasvětlování stěn, a účinnost a úspornost technologie Powercore v odolném hliníkovém krytu.

    Benefits

    Vyšší světelný tok pro svítidlo se statickým bílým světlem
    Přesné stmívání až na 1 % jmenovitého světelného toku
    Úplná sada příslušenství pro snadnou specifikaci

    Vlastnosti

    Rozšířené možnosti přizpůsobení díky velkému množství nového příslušenství. Kromě nativní 6° čočky lze svítidlo přizpůsobit pěti různými rozptylnými čočkami, které vytvářejí 20°, 40°, 60°, 80° a 10° × 40° (asymetrický) vyzařovací úhel. FTA dosahuje rovnoměrnosti méně než 4:1 na 6m stěně s odsazením 1 m.
    Tři možné barvy těla (černá, šedá a bílá) a možnost přidat nebo kombinovat mřížkovou clonu, ochrannou mřížku a plnou nebo poloviční clonu proti oslnění – projektanti a architekti tak mají k dispozici nové estetické možnosti.
    Zvyšuje odolnost díky nové ploché čočce, která brání průniku vody do svítidla. LED diody jsou tak chráněny po celou dobu životnosti svítidla.
    Integrovaná patentovaná technologie Powercore zaručuje rychlé, účinné a přesné ovládání výkonu svítidla přímo ze síťového napětí. Systém Color Kinetics Data Enabler Pro spojuje síťové napětí s řídicími daty a dodává je do svítidel pomocí jednoho standardního kabelu, což výrazně zjednodušuje montáž a snižuje celkové náklady na systém.
    Systém Color Kinetics Data Enabler Pro spojuje síťové napětí s řídicími daty a dodává je do svítidel pomocí jednoho standardního kabelu, což výrazně zjednodušuje montáž a snižuje celkové náklady na systém.
    Přesné stmívání – plynulé stmívání až na 1 % jmenovitého světelného výkonu pomocí volitelného systému Data Enabler Pro a digitálního řídicího rozhraní.

    Použití

    Fasády budov
    Památníky a sochy
    Parky a zahrady
    Mosty a konstrukce
    Ke stažení
    Leaflets
    Vizuální materiály
    Software plugins
    Související nástroje
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    Zaškrtněte přidávaný výrobek