Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

    Informace o řadě výrobků

    ReachElite je exkluzivní svítidlo pro exteriéry s dlouhým dosahem určené k osvětlování rozsáhlých staveb, od mostů a fasád až po památníky a mrakodrapy. Svítidlo ReachElite s příkonem 300 W je dostatečně výkonné pro osvětlování cílů na vzdálenost přes 777 metrů, a zvedá tak laťku optické kvality v LED osvětlení. Oproti konkurenci se svítidlo ReachElite vyznačuje vysokou účinností, intenzitou a přizpůsobivostí. Svítidlo ReachElite vyzařuje vysoce kvalitní bílé a barevné světlo přesně tam, kam potřebujete, a je proto mimořádně efektivní co do rozptylu světla. Výchozí vyzařovací úhel svítidla ReachElite, který je menší než 3°, přináší na trh exkluzivních svítidel LED pro exteriéry nový rozměr přesnosti a výraznosti.

    Benefits

    Vynikající pro široký rozsah použití včetně světlometového a bodového osvětlení, tečného osvětlení a nasvětlování stěn
    Výchozí vyzařovací úhel 2,6° umožňuje osvětlovat cíle až na vzdálenost 777 m
    Technologie Chromasync zvyšuje konzistenci barev mezi všemi LED svítidly jedné řady

    Vlastnosti

    Hladká spolupráce s kompletní řadou ovladačů Color Kinetics, jako je Light System Manager, Video System Manager, Video System Manager Pro, iPlayer 3, Antumbra iColor Keypad a ColorDial Pro, i s ovladači od jiných výrobců.
    Svítidlo ReachElite Powercore nabízí dlouholetý spolehlivý provoz díky zvýšené ochraně proti korozi podle normy ASTM B117 (odolnost proti korozi po dobu více než 1500 hodin), vibračnímu hodnocení 3G podle normy ANSI C136.31-2010 a ochraně proti hromadění vody.
    Pro všechna svítidla ReachElite je k dispozici kompletní řada vysoce kvalitního příslušenství Color Kinetics, šest různých rozptylných čoček, clona, plná a poloviční clona proti oslnění, ochranná mřížka a montážní vložka.
    Svítidlo ReachElite je k dispozici ve třech verzích s příkonem 100 W, 200 W a 300 W. Každé svítidlo je vybaveno jednou, dvěma nebo třemi 100W hlavami, které lze samostatně zaměřit.

    Použití

    Velkoplošné fasády a konstrukce
    Ke stažení
    Leaflets
    Vizuální materiály
    Související nástroje
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    Zaškrtněte přidávaný výrobek