Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy
  Zavřít filtry Zobrazit filtry
  Zobrazit další filtry
  Zobrazit méně filtrů
  • Výrobek
  • Příkon
  • Světelný tok
  • Color Temperature
  • IES
  • Leaflet

  Seřadit podle:

    Informace o řadě výrobků

    Řada CoreLine Malaga LED je navržena pro všeobecné použití k osvětlení silnic, ulic a obytných čtvrtí.Řada sestává ze dvou velikostí. Jako světelný zdroj využívá standardní modul LED Philips a nestmívatelný předřadník určený pro venkovní použití Philips Xitanium. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.Svítidlo CoreLine Malaga LED bylo navrženo s ohledem na maximální účinnost. Plní stejné úkoly jako svítidla SON-T 50, 70, 100 a 150 W, jejichž náhradu představuje, poskytuje optimální množství světla na optimální místo. Optika se středním paprskem (DM) zajišťuje účinnou distribuce světla na silnici. Kombinace vede k zajímavým úsporám energie, které podstatně snižují provozní náklady. Realisticky je možné 50% snížení spotřeby energie.Investice do svítidla CoreLine Malaga LED je navíc v mnoha případech srovnatelná jako u starého svítidla SON-T, včetně prvního světelného zdroje. Protože modul LED ve svítidle CoreLine Malaga LED má stejnou životnost jako svítidlo, vrátí se investice do výměny již na úsporách plynoucích z toho, že světlené zdroje SON-T bylo nutné vyměňovat.Rozšířená průchodka umožňuje snadnou montáž; připojení napájecího kabelu je možné provést bez otevírání svítidla. Současně je možné sejmout kryt z rovného skla a získat přístup k předřadníku, vyžaduje-li údržbu. Díky novým funkcím a vlastnostem není rozhodování ohledně svítidla CoreLine Malaga LED složité. Malaga LED patří do řady CoreLine, díky čemuž je k dispozici jednoduše a rychle prostřednictvím partnerů Philips ve vaší blízkosti. Jednoduše účinné.Speciální verze:Kromě výše popsané základní verze svítidel CoreLine Malaga LED je k dostání také verze s volitelnými prvky. Vzhledem k tomu, že se jedná o speciální varianty vyráběné pouze na zakázku, počítejte s delší dodací lhůtou. Možné volby:optika se širokým paprskem (DW),zesílená ochrana proti rázům 10 kV (SRG10),nátěr chránící před mořskou solí (MSP), například do pobřežních oblastí,fotobuňka Micro Mini Pro 35 luxů,vestavěná (skleněná) pojistka 6 A,třímetrový externí kabel s volnými vodiči (H07RN-F).Ne všechny volitelné možnosti lze libovolně kombinovat. V případě nejasností se s dotazy obraťte na kontaktní osobu společnosti Philips.

    Benefits

    Spolehlivá kvalita: tělo z tlakově litého hliníku a tvrzené rovné sklo
    Možnost údržby, předřadník lze vyměnit
    IP65 a IK08 zajišťují odolnost při provozu
    Připravenost k párování s ovládáním osvětlení a softwarovými aplikacemi prostřednictvím konektoru Philips SR (System Ready)
    Svítidla jsou označena servisním štítkem s QR kódem, díky němuž je každé svítidlo jedinečně identifikovatelné a který obsahuje informace o údržbě, montáži a náhradních dílech
    Pohodlná návratnost – investice do osvětlení se vrátí už díky tomu, že není nutné vyměňovat světelné zdroje, jako tomu bylo v případě svítidel se zdroji SON-T. Úspora energie navíc činí reálně 50 %, čímž se snižují roční provozní náklady.

    Vlastnosti

    Přímá náhrada svítidel s výbojkami SON-T stylem kus za kus pro osvětlení silnic, ulic a obytných čtvrtí.Účelné a odolné provedení speciálně pro LED, standardizovaná platforma pro svítidla LED Philips, exteriérový předřadník se stálým výkonem Philips Xitanium.Snadná instalace prostřednictvím rozšířené průchodky. Svítidlo není třeba otevírat.Životnost 100 000 hodin L70 (nebo 75 000 hodin L80) při Ta 25 °C)
    5letá záruka

    Použití

    Všeobecné venkovní osvětlení; Silnice, ulice a obytné čtvrti.
    Průmyslové zóny.
    Parkoviště.
    Veřejná doprava, například autobusové nebo tramvajové zastávky.
    Ke stažení
    Leaflets
    Vizuální materiály
    Software Plugins
    Související nástroje
    Informace o produktové řadě
    Obecné
    Okolní teplota
    • -40 až +35 °C
    Předřadník
    • Power supply unit (PSU)
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    Zaškrtněte přidávaný výrobek