Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Modernizační sada Heritage LED

  Modernizace tradičních instalací svítidel na energeticky úspornou alternativu s technologií LED, připravenou na budoucnost.

  Zobrazit všechny výrobky – 10 PHILIPS
  Modernizační sada Heritage LED
  PHILIPS
  Zavřít filtry Zobrazit filtry
  Zobrazit další filtry
  Zobrazit méně filtrů
  • Výrobek
  • Příkon
  • Světelný tok
  • Color Temperature
  • IES
  • Leaflet

  Seřadit podle:

    Informace o řadě výrobků

    Naše modernizační sada IP66 LED speciálně navržená pro klasická svítidla a LED varianty první generace nabízí několik výkonných vylepšení: stávající instalace jsou energeticky úspornější a bezpečnější se spolehlivějším výkonem krytu (IP66). Historická nebo tradiční estetičnost svítidel je navíc zcela zachována. Díky vyhrazené řadě paspart umožňuje modernizační sada Heritage LED rychlou a snadnou modernizaci v našich tradičních (nebo LED) svítidlech Villa, Jargeau, Micenas 1 a 2, zatímco univerzální a nastavitelná pasparta doplňuje řadu a umožňuje modernizaci ve většině ostatních typů přibližně čtvercových svítidel, včetně svítidel jiných výrobců než Philips. Modernizační sada LED se dodává s řadou optických možností připravených pro aplikace, což umožňuje postupnou výměnu tradičních světelných zdrojů. Výkonný modul LED nabízí významné úspory ve srovnání s klasickým osvětlením komunikací při krátké době splacení. Modernizační sada CitySoul LED je určena pro zákazníky, kteří hledají cesty ke snížení nákladů na energie i údržbu pomocí snadno namontovatelných zařízení. Svítidla jsou také připravena na další modernizace v budoucnosti.

    Benefits

    Vyhrazené nebo upravitelné řešení připravené na budoucnost: konstrukce pro dlouhou výdrž je připravena i na technologické změny
    Energeticky účinné svítidlo: šetří náklady na energii o 40–60 % ve srovnání se starými klasickými systémy
    Spolehlivost a dlouhá životnost: snížené náklady na údržbu a delší životnost – až 100 tisíc hodin

    Vlastnosti

    Modernizační sada IP66 LED, předřadník i optická jednotka pro maximální bezpečnost a spolehlivost po dlouhou dobu životnosti
    Snadné přizpůsobení jakémukoli svítidlu přibližně čtvercového designu: vyhrazená (produktové řady Villa, Jargeau, Micenas 1 & 2) nebo nastavitelná pasparta (pro velikosti svítidel mezi 305×305 mm až do 405×405 mm – vnitřní rozměry svítidla)
    Velký výběr teplot barev: 2200K, 2700K, 3000K a 4000K
    Jednoduchá a rychlá instalace na místě
    Další optimalizace výkonnosti světelného toku díky systému Philips L-Tune

    Použití

    Silnice a ulice
    Obytné čtvrti
    Parky a náměstí

    Varování a bezpečnost

    S výjimkou integrace tohoto produktu do svítidla Philips Jargeau, Villa nebo Micenas 1 v tradiční nebo LED variantě nenese společnost Signify N.V. žádnou odpovědnost, pokud jde o mechanické upevnění tohoto produktu do jiného svítidla nebo jiné montážní konstrukce a všech aspektů souvisejících s upevněním. Zákazník nese výhradní odpovědnost za zajištění, že je tento produkt namontován a upevněn bezpečným a spolehlivým způsobem.
    Ke stažení
    Leaflets
    Vizuální materiály
    Software Plugins
    Green Data
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    Zaškrtněte přidávaný výrobek