Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy
  Zavřít filtry Zobrazit filtry
  Zobrazit další filtry
  Zobrazit méně filtrů
  • Výrobek
  • Příkon
  • Světelný tok
  • Color Temperature
  • IES
  • Leaflet

  Seřadit podle:

    Informace o řadě výrobků

    Dezinfekční UV-C čistička vzduchu Philips určená k montáži na strop tvoří součást série dezinfekčních UV-C čističek vzduchu Philips s nepřímým vyzařováním. Je určená k montáži na podhledy pro účely dezinfekce vzduchu v rámci širokého spektra použití. Optimalizováno pro nízké stropy, je UV-C záření vyzařováno na úrovni zařízení a nad ním. Speciální reflektory a mřížky se starají o přesné vyzařování okolo zařízení. Tímto způsobem se dezinfikuje maximální objem vzduchu, takže máte jistotu bezpečí a každodenní kontinuity podnikání. Toto zařízení je určené k nonstop použití v přítomnosti lidí.

    Benefits

    Umožňuje tichou dezinfekci vzduchu bez přerušení obchodních aktivit
    V místnosti s dostatečnou cirkulací vzduchu dokáže do 10 min deaktivovat 99,9% bakteriofágů viru Escherichia coli (viz odkaz "další informace")
    Používá zdroje UV-C a předřadníky značky Philips
    Šetrné k životnímu prostředí – žádné emise ozónu během používání ani po něm

    Vlastnosti

    Osazeno zářivkami Philips PL-S TUV: 4× 9 W
    Vrchol krátkovlnného UV záření na hodnotě 253,7 nm (UV-C)
    Mřížkové clony a reflektor směřují záření UV-C v úrovni zařízení a nad něj tam, kde se lidé obvykle nevyskytují
    Montáž přisazením na podhled
    Splňuje všechna platná nařízení a standardy.

    Použití

    Kanceláře
    Obchody
    Stravování
    Pohostinství
    Školy
    Banky
    Umývárny

    Varování a bezpečnost

    NEBEZPEČÍ: Produkt generující UV záření, riziková skupina 3. Stejně jako jakékoli dezinfekční systémy vyžadují zdroje světla a zařízení s UV-C zářením správnou instalaci a používání. Přímá expozice UV-C záření může být nebezpečná a může vyvolat na kůži reakci podobající se spáleninám od slunce nebo způsobit závažné poškození rohovky.
    Vzhledem k tomu, že UV-C záření není pouhým okem viditelné, je při instalaci této UV-C horně montované čističky vzduchu nutné současně přijmout adekvátní bezpečnostní opatření k zajištění jejího bezpečného provozu. UV-C horně montované čističky vzduchu jsou určeny k používání výhradně jako komponenty systémů vybavených odpovídajícími bezpečnostními prvky, mezi něž patří mimo jiné prvky uvedené v pokynech k instalaci a uživatelských příručkách.
    Přímá expozice UV-C záření je nebezpečná. UV-C dezinfekční svítidla Philips může prodávat pouze společnost Signify a kvalifikovaní partneři a instalovat je mohou v souladu s našimi přísnými bezpečnostními a právními požadavky pouze kvalifikovaní specialisté. Naše produkty UV-C nejsou určeny k používání v aplikacích nebo při aktivitách, které mohou způsobit nebo zapříčinit úmrtí, poranění osob nebo poškození životního prostředí.
    Ke stažení
    Leaflets
    Vizuální materiály
    Související nástroje
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    • Zaškrtněte přidávaný výrobek
      
    Zaškrtněte přidávaný výrobek