Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Nejzelenější
  budova
  v nabídce

  HSBC Tower, Mexiko

   

  Podívejte se, jak moderní kancelářské osvětlení pomáhá bance HSBC získat environmentální certifikaci.

  Kancelář v budově HSBC Tower s osvětlením od Philips Lighting

  Budova HSBC, která je šetrná
  k životnímu prostředí,

  má jako vůbec první získat certifikaci LEED, kterou vydává US Green Building Council."
  Noční pohled na exteriér budovy HSBC Tower s osvětlením od Philips Lighting
  Pracovní zóna v budově HSBC Tower, pohled zvenčí s osvětlením od společnosti Philips

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Když HSBC otevírá novou centrálu, můžete si být jisti, že bude vybavena nejmodernějšími technologiemi. Společnost Philips byla požádána, aby pro nové kanceláře banky v Mexico City optimalizovala pracovní prostředí a napomohla tomu, že budova získá certifikaci LEED (Leadership in Energy and Environmental Design – přední postavení v projektování z hlediska energie a životního prostředí).

  To pravé osvětlení  

   

  HSBC Tower je mistrovské dílo soudobého klasického designu. Budova měří 136 metrů a nachází se v ní 40 000 m2 užitného prostoru. Je jasné, že budova o takové velikosti vyžaduje hodně osvětlení. V zájmu dosažení certifikace LEED potřebovala HSBC použít nejpokročilejší osvětlovací technologie, jaké jsou k dispozici.

   -

  Společnost Philips přišla s ideálním řešením – s účinným osvětlením navrženým speciálně pro moderní kanceláře. Ve všeobecných pracovních zónách jsme vytvořili příjemnou atmosféru instalací 3 000 svítidel. Šlo o zapuštěná svítidla EFix TBS260 se speciálně navrženou optikou pro zářivky. Tato svítidla, která vydávají osvěžující a neoslňující světlo, mají vysoký světelný tok a nízkou spotřebu energie.

   -

  Dále bylo instalováno osvětlení ve hlavní vstupní hale, kde vestavná svítidla downlight osazená zářivkami s vysokou intenzitou vytvářejí jemnou atmosféru osvětlení. Zvenku byla instalována svítidla na vrcholy sloupů. Jejich fotometrická křivka byla zvolena tak, aby světlo nezasahovalo za budovu. Ve střešní nástavbě jsou nainstalována LED svítidla downlight, která budově ještě dodávají zábavnou a vřelou atmosféru. Všechny cíle HSBC v oblasti životního prostředí byly splněny, kanceláře mají nyní příjemné osvětlení ideálně přizpůsobené uživatelům.

   -

  Svítidla EFix TBS260 reagují na přirozené světlo přicházející zvenku do kanceláří a automaticky ztlumuje, směruje a rozjasňuje světelný tok v závislosti na tom, kolik umělého světla je třeba doplnit. Tento systém umožňuje dosahovat ve spotřebě energie až 54% úspor.

  Instalace
  efektů šetrných k životnímu prostředí

  Tým

  Juan Carlos Jimenez

  Architekt

  Enrica Rosellini

  Architekt

  Maria A. Escobedo

  Konzultace v oblasti osvětlení

  Související případy