Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Křišťálově čiré

  úspory energie

  Kanceláře Audi, Německo  

   -

  Podívejte se, jak společnost Audi dosahuje úspor pomocí energeticky účinného kancelářského osvětlení.  

  Moderní osvětlení pro kancelář od společnosti Philips

  Rozhodnutí osadit celé druhé

  patro našich kanceláří osvětlením LED bylo jedno z nejlepších, které jsme letos učinili. Dosahujeme také výrazných energetických úspor prostřednictvím inovačního řízení osvětlení. Kromě toho se v nové atmosféře naši pracovníci cítí velmi dobře a jsou více motivováni než kdy dříve.“

   

  -Bernhard Schneider, ředitel oddělení plánování

  Místa pro setkávání v kancelářích Audi v Německu osvětlená kancelářským osvětlením Philips
  Zvýšení produktivity na pracovišti s využitím kancelářského osvětlení Philips

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Audi AG je legendou automobilového průmyslu. Společnost s dlouhou tradicí a jedinečnou historií, která se začíná už v roce 1901, je známa tím, že využívá technologie. Slogan firmy ve skutečnosti v přesném překladu zní „Náskok díky technologiím“. V souladu s úsilím o inovace se společnost Audi rozhodla modernizovat systém osvětlení ve svých přestavěných kancelářích.

  To pravé osvětlení  


  Náročné standardy společnosti Audi vyžadovaly něco speciálního. Kromě toho, že třípodlažní budova o rozloze 1 500 m2 potřebovala produktivní pracovní prostředí, musela být nová svítidla také energeticky účinná a musela vyhovovat předpisům.

   

  Řešením bylo osvětlení pomocí LED. Nový systém byl postaven na zapuštěných svítidlech PowerBalance, která distribuují světlo rovnoměrně po celém pracovním prostoru, mají vynikající barevné podání a neoslňují. V kancelářích jsme instalovali 248 jednotek PowerBalance a 72 jednotek LuxSpace. Doplňková svítidla downlight je možné snadno ztlumit, což umožňuje pracovníkům doladit si atmosféru dle vlastních představ.

   

  Nová svítidla vyhovují všem normám pro pracovní prostředí a vytváří příjemnou a produktivní atmosféru. Moderní kancelářské osvětlení s ovládacími prvky navíc výrazně snížilo spotřebu energie a emise CO2.


  Nová svítidla a inteligentní ovládací prvky kancelářského osvětlení zajistí pro Audi až 50% úspory energie. Svítidla mají navíc životnost až 50 000 hodin (u konvenčních svítidel to je 15 000 hodin), což znamená další úspory nákladů na údržbu.

  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   Co se týče osvětlení kancelářských prostor pomocí LED svítidel, jsou lidé většinou ochotni investovat do trvalé udržitelnosti, avšak pouze tehdy, když se jim jejich investice vrátí...

  Související případy