Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Umožňujeme

  oslnivé diskuse

  Kanceláře Audi,

  Neckarsulm, Německo

   

  Podívejte se, jak se díky osvětlení zasedací místnosti od společnosti Philips zlepšilo pracovní prostředí v kancelářích Audi.

  Zasedací místnost Audi osvětlená od společnosti Philips Lighting

  Každý, kdo prochází
  kolem přestavěné zasedací místnosti,

  obdivuje její osvětlení. Nejeden člověk poznamená, že něco takového by si také přál mít!“

   

  -Bernhard Schneider, ředitel oddělení plánování, Audi

  Žena nahlíží do soukromých kanceláří Audi osvětlených společností Philips Lighting.
  Společnost Philips Lighting rozsvítila zasedací místnost Audi.

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Pro Audi, světovou špičku v automobilovém návrhářství, je optimalizované pracovní prostředí jednou z priorit. Společnost požadovala pro své moderní kanceláře odpovídající vybavení, a proto hledala řešení osvětlení, které by splňovalo její přísné standardy týkající se efektivního návrhu.

  Muž sedí na pohovce s nebeským designem v chodbě společnosti Audi osvětlení společností Philips Lighting.

  To pravé osvětlení

   

  Společnost Audi píše dějiny automobilového průmyslu již více než 100 let. Mnohé z jejích charakteristických inovací byly navrženy a přivedeny k životu právě v jejím současném sídle v Neckarsulmu. V roce 2008 se společnost rozhodla provést přestavbu svých kanceláří s využitím nejmodernějších systémů osvětlení kanceláří, což navazuje na její průběžnou snahu o šetření energií a minimalizaci odpadu. Vzhledem ke globálnímu zastoupení společnosti pak bylo požadováno něco speciálního.


  Odpovědí byla technologie LED. Svítidla DayWave byla vybrána k umístění nad stůl v zasedací místnosti díky svému elegantnímu zakřivenému designu a lineární formě. Svítidla LuxSpace a Fugato byla zvolena pro své kvalitní a neoslňující světlo a stylový vzhled, který se ke značce Audi výborně hodí. Nová svítidla, která místnost osvětlují chladivými stíny a příjemným světlem, pomohla vytvořit příjemnou atmosféru optimalizovanou pro pracovní prostředí.

   

  Renovovaná zasedací místnost pomáhá skvělým mozkům v Audi přicházet na další výborné nápady, často ale přiměje otočit hlavu i kolemjdoucí. Nové osvětlení zasedací místnosti pomáhá i v úsilí o šetrnost vůči životnímu prostředí, technologie LED zde zajišťuje úspory až 70 %.

  Muž sedí na pohovce s nebeským designem v chodbě společnosti Audi osvětlení společností Philips Lighting.

  Obecné osvětlení Fugato Compact

  Řada pevných stropních svítidel Fugato pro všeobecné osvětlení se skládá ze svítidel Fugato Compact (výřez 175 mm), Fugato Performance (výřez 225 mm), Fugato Power (výřez 275 mm) a...

  Související případy