Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Instalace interiérových svítidel:

  inspirace pro spokojené zákazníky

  House of Fraser, Londýn, Spojené království  

   

  Podívejte se, jak světlo dodává zákazníkům důvěru k nákupu.

  Tim Hyde, manažer prodejny House of Fraser na Oxford Street, diskutuje o osvětlovacích řešeních od společnosti Philips instalovaných v prodejně.

  Nová instalace
  osvětlení

  nám dává příležitost být v efektivnější interakci se zákazníky. To v konečném důsledku znamená, že se nám lépe daří od zájmu o naše výrobky dojít až k jejich zakoupení.“
  Žena si ve zkušení kabince volí party osvětlení – Philips

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Luxusní módní maloobchod House of Fraser hledal cestu, jak se odlišit od konkurence, a vzhledem k nárůstu nakupování na internetu chtěl též poskytnout zákazníkům pádný důvod, proč nakupovat oděvy v kamenných prodejnách.

  Žena se prohlíží v zrcadle osvětleném svítidly společnosti Philips pro maloobchodní prodejny

  To pravé osvětlení

   

  Halogenidová svítidla downlight zapuštěná kolem zrcadel byla nahrazena zavěšenými čtvercovými svítidly LED, nástěnná světla byla přemístěna a osazena lampami MASTER LED. Také jsme nahradili svítidla CDM downlight kompaktními LED StyliD. Zkušební kabinky mají nyní vyváženější a příjemnější zářivou, ale neoslňující atmosféru.

   

  House of Fraser v luxusním sektoru skutečně udává krok. Jeho jedinečné zkušební kabinky ukazují oděvy v tom nejlepším světle. Příjemná atmosféra a dramatické osvětlení výloh pomáhá vlajkové prodejně udržet si náskok před konkurencí.

  Luminous Textile

  Stěny, které jasně září barvami a světlem

  Zobrazit výrobek

  Související případy