Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Nákupní zážitek

  v novém světle

  Sneakers Molo Store
  Prague, Czech Rep.


  Podívejte se, jak kreativní osvětlení pomohlo obchodu Sneakers Molo k naplnění vytčených cílů a naplnění potenciálu.
  LED osvětlení obchodů

  Po změně konceptu

  včetně osvětlení

  se zvýšila návštěvnost na prodejně, prodloužila se doba, kterou zákazníci v obchodě tráví, a prokazatelně se zvýšil obrat. Nové osvětlení je navíc mnohem úspornější a šetří tak desítky tisíc ročně.”
   

  - Petr Rada, manažer Molo Lifestyle Concept

  Osvětlení výlohy
  Osvětlení obchodů Sneakers Molo

  Důvody pro změnu

   

  Prodejna  Sneakers Molo v obchodním centru na pražské Harfě čelila jako většina retailerů nákupům na internetu. Cílem projektu bylo najít způsob, jak zákazníky zaujmout a přimět je dokončit svůj nákupní proces v obchodě.

  Osvětlení obchodů

  Správné osvětlení

   

  Zákazníka je nejprve třeba přesvědčit, aby do obchodu vůbec vstoupil. K tomu slouží výloha, kde jsme rozmístili tenisky vertikálně po zdi a pomocí dynamického osvětlení vytváříme pohyb, který je vlastně podstatou bot. Intenzivnější nasvícení zadní části prodejny zákazníky doslova vtáhne dovnitř. Je přirozené, že lidé jdou za světlem. Nemá smysl celou prodejnu přesvětlit, aby zářila na dálku, to by bylo neekonomické.

   

  Důležitým prvkem pro rozhodnutí nakoupit okamžitě je věrné podání barev, což je v módních buticích zásadní. Proto jsme zvolili pro Sneakers Molo moderní světelné zdroje s technologií Philips LED Crisp White, které zaručují věrnost barev a navíc zvýrazňují jejich sytost. Pro zkoušení obuvi je také klíčové dokonalé světlo na podlaze bez jakýchkoliv stínů. Toho se podařilo dosáhnout promyšleným rozmístěním jednotlivých světelných zdrojů.

   

  „Nyní si zákazníci nákup užívají a vidí, že ty kecky jsou prostě super. Nákup neodkládají a chtějí je mít teď hned,“ říká Petr Rada, manažer Molo Lifestyle Concept. „Vidíme, že se podařilo naplnit cíle rekonstrukce – tedy představit nové kolekce v prémiovém prostoru a vrátit zákazníkům radost z nakupování.“

  Změna osvětlení obchodů
  Store Flux light

  Store Flux


  Vysoce kvalitní akcentní osvětlení, které dokáže pozvednout vzhled prodejny i vystaveného zboží.
  ProAir

  ProAir


  Pomocí tří měnících efektů vytváří tato svítidla dynamický pohyb  tenisek na boční straně výlohy.
  CoreLine Panel

  CoreLine Panel


  Difuzní svítidlo, které dokáže celý prostor prodejny opticky zvětšit.
   

  Podobné projekty