Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Zaostřeno na

  brilantní značky

   

  Upside, Herstal,
  Belgie   

   

  Podívejte se, jak společnost Upside dosahuje pomocí inovačního osvětlení svěžího vzhledu u svého vystaveného zboží.

  Prodejna Upside, Philips CDM Evolution

  MASTERColour
  CDM Evolution

  nabízí velké výhody pro můj obchod: výkonné, jasné a živé světlo za přijatelnou cenu díky své vysoké výkonnosti a dlouhé životnosti.“
  Prodejna Upside, Philips CDM Evolution
  Prodejna Upside, Philips CDM Evolution

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Upside je skutečně prostorná maloobchodní provozovna. Ve svém moderně pojatém „loftovém“ interiéru o rozloze 4 000 m2 nabízí sortiment 100 mezinárodních oděvních značek. Naše bodová světla MASTERColour CDM Evolution 35W/930 jsou v prodejně využita k tomu, aby mohla mít každá značka svoji jedinečnou identitu. Dávají vystavenému zboží inspirativní vzhled.

  Prodejna Upside, Philips CDM Evolution

  To pravé osvětlení  

   

  Společnost Upside se snaží svým zákazníkům poskytovat mimořádné nákupní zážitky. Pro uvedení koncepce „obchod v obchodě“ v život však společnost Upside potřebovala osvětlení, které by poskytlo každé nezávislé značce vlastní identitu. Kromě toho se muselo osvětlení vyznačovat kvalitou, energetickou úsporností a snadnou údržbou, a to navzdory skutečnosti, že se strop nachází ve výšce sedm metrů.

   

  Odpovědí na tyto požadavky byla koncepce podstropního osvětlení. Společnost Projection.eu, návrhář osvětlení z Belgie, si pro tuto instalaci vybrala naše svítidla. Pro zvýrazňující i všeobecné osvětlení byla zvolena bodová světla MASTERColour CDM Evolution 35W/930, která jsou instalována na lištách ve výšce čtyř metrů. Umístění osvětlení umožňuje snadnou údržbu svítidel a světelný tok zdrojů CDM Evolution je dostatečný k osvícení zboží i z dálky.

   

  Nový systém osvětlení přeměnil maloobchodní prostory v umělecké dílo. Vynikající barevné podání, kterým se svítidla CDM Evolution vyznačují, zvýrazňuje kvalitu oděvů a láká oko kolemjdoucích zákazníků. Soustředěné paprsky bodových světel umožňují umístit svítidla pro různé oděvní značky různě, čímž lze docílit individualizace každé samostatné zóny.

   

  • MASTERColour CDM-T Evolution
   MASTERColour CDM-T Evolution
   Jednopaticová halogenidová výbojka s keramickým hořákem, nejvyšší účinností a nejdelší životností, jež vydává ostré, zářivě bílé světlo s vynikajícím barevným podáním

  Související případy