Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Aby světlo zapůsobilo
  ve výlohách prodejny

  Prodejna You Are Here,

  Eindhoven, Nizozemsko

   

  Podívejte se, jak technologie CrispWhite pomohla módní prodejně You Are Here vytvořit dokonalou prezentaci.

  Venkovní oblast na 200 Grays Inn, je vidět Luminous Textile

  Zaujal mě
  především

  účinek světla na skle a sklolaminátu, takže jsem začal světlo zapojovat do svých návrhů."

  -Jef Montes, módní návrhář
  Výloha prodejny You Are Here
  Detail obchodu s módou You Are Here

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Obchod s módou You Are Here potřeboval úspěšnou výlohu. Na akci Philips Illuminesca v roce 2013 firma předvedla práci nového návrháře. Prodejna se však marně snažila dosáhnout optimálního vzhledu s využitím tradičního maloobchodního osvětlení, a proto bylo třeba opatřit nějaké inovační osvětlení.

  Osvícená výloha obchodu s módou You Are Here

  To pravé osvětlení

   

  Návrhář Jef Montes není v oblasti uměleckého osvětlení žádným nováčkem. Tento 25letý absolvent akademie výtvarných umění ArtEZ v Arnhemu začal experimentovat se světlem ve spojení s laminátem a sklem ve svém závěrečném studijním roce a dařilo se mu světlo do svých děl zapojovat s úžasným účinkem. Od těch dob berou jeho odvážné návrhy svět módy doslova útokem.


  Pro akci Philips Illuminesca 2013 byl jeden z Jefových návrhů vystaven v Eindhovenu v prodejně You Are Here. Je pochopitelné, že bylo potřeba, aby bylo dílo ve výloze prodejny vystaveno tak, jak má vypadat. Avšak tradiční maloobchodní svítidla často způsobují, že bílá barva vypadá jako žlutá, takže pro osvětlení instalace bylo potřeba využít něco jiného.

  Odpovědí byla svítidla Philips StyliD CrispWhite. S touto novou technologií je bílá skutečně čistě a intenzivně bílá, barvy jsou bohaté, a proto je ideální pro maloobchodní instalace všude tam, kde je třeba jasné světlo. Optimalizované spektrum světla dokáže soupeřit, pokud jde o jasnost, s halogenovými svítidly a zajišťuje výkonné osvětlení z jediného snadno polohovatelného světelného zdroje. Díky tomuto přelomovému způsobu nasvícení výloh vypadala díla Jefa Monteho stejně dobře ve výloze prodejny, jako vypadají na módních přehlídkách.


  Zachování křehké rovnováhy světla na laminátu při současném zdůraznění živých barev díla – výsledky hovoří samy za sebe. Nikdy předtím nevypadalo světlo v kombinaci s bílým laminátem tak stylově!

  Související případy