Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Přinášíme dobrodružství

  do obchodních prostor

   

  Zapata, Augsberg,
  Německo

   

  Díky našim výbojkám MASTERColour CDM Evolution jsou nyní zákazníci lákáni k objevování nové prodejny Zapata. 

  Zapata CDM Evolution

  Bílá je ještě bělejší,
  čistší

  a jiskřivější. Výbojky CDM Evolution prezentují tkaniny v nejlepším možném umělém osvětlení, které je dnes k dispozici. To nám umožnilo, abychom se vymezili jako mladá a inovační firma.“

   

  - Christian Dambach, projektový manažer, Zapata

  Zapata CDM Evolution

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Společnost Zapata je špičkový prodejce, který nabízí mladým zákazníkům módu ve vintage stylu. Jedinečná koncepce prodejny spojuje industriální výzdobu s rustikálními mexickými doplňky, nábytkem v bazarovém stylu a různými starobyle působící prvky. Původní systém osvětlení však nevybízel zákazníky k objevování.

  Zapata CDM Evolution

  To pravé osvětlení  

   

  S nově vybaveným interiérem a barvitými kolekcemi byla prodejna Zapata téměř připravena oslňovat a těšit zákazníky. Ale stávající osvětlení postrádalo prostorový efekt a dramatičnost, mezi vnitřním a venkovním prostorem nebyl žádný rozdíl v úrovni osvětlení. Prodejna vyvolávala dojem odhalených prostor, které se nesnaží nakupující vést. Společnost Zapata proto požádala o pomoc studio Lichtspiel, které působí jako návrhář osvětlení.

   

  Pomocí pečlivě umístěných svítidel Philips se studiu Lichtspiel podařilo vytvořit dramatické a vzrušující prostředí. Interiér prodejny je ponechán v tmavých barvách, včetně stěn a stropu. Bodová světla Philips MASTERColour CDM Evolution byla instalována s úzkým vyzařovacím úhlem, pouze 10° a 20°, což vytváří působivý kontrast mezi světlem a stínem.

   

  Nová koncepce osvětlení vytvořila v prodejně příjemně záhadnou atmosféru, která přitahuje zákazníky ke zboží a vybízí je k objevování. Tento efekt umožnila právě bodová světla MASTERColour CDM Evolution, která vydávají zářivě bílé světlo, v jehož paprsku nejsou žádné barevné skvrny. S poutavým osvětlením se nyní prodejna Zapata vydává vstříc zářivé budoucnosti.

   

   

  • MASTERColour CDM-T Evolution
   MASTERColour CDM-T Evolution
   Jednopaticová halogenidová výbojka s keramickým hořákem, nejvyšší účinností a nejdelší životností, jež vydává ostré, zářivě bílé světlo s vynikajícím barevným podáním

  Související případy