Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Konec pro
  temné ulice

  Město Salobre, Salobre, Španělsko

   

  Podívejte se, jak město Salobre zajistilo větší bezpečí na svých ulicích v noci pomocí osvětlení od společnosti Philips.

  Lidé u mostu ve španělském Salobre

  Výsledek je
  výrazný:

  spotřeba elektřiny poklesla o 72 %, náklady na nasmlouvanou elektřinu a údržbu klesly na hodnotu 4 900 eur za rok. Celkové náklady na servis klesly z 23 259 eur na 4 800 eur za rok. Kromě toho projekt zabrání vypuštění 29 tun CO2 za rok do atmosféry.“

   

  -Energetická společnost Gas Natural Fenosa

  Úzká ulička v Salobre nyní příjemně nasvícená osvětlením komunikací od společnosti Philips
  město-salobre-osvětlení-pod-mostem

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Město Salobre potřebovalo modernizovat systémy osvětlení. Stávající svítidla spotřebovávala příliš mnoho energie a primitivní mechanismy ovládání způsobovaly, že veřejné osvětlení nebylo po půlnoci v některých oblastech funkční. Bylo třeba osvětlení přestavět.

  Philips CitySoul LED, svítidlo pro osvětlení komunikací

  To pravé osvětlení

   

  V návaznosti na veřejnou soutěž zahájila energetická firma Gas Natural Fenose ve městě Salobre průkopnický program, jehož cílem má být snížení spotřeby energie. Společnosti zjistila, že 75 % stávajících světel v Salobre je neúčinných a použila pomocná elektromagnetické vybavení. Bylo rozhodnuto osvětlení komunikací vyměnit a společnosti Philips byla najata jako technologický partner.

   

  Zastaralá svítidla byla záhy vyměněna za moderní účinné osvětlení. Jako pouliční osvětlení byly instalovány lampy CitySoul s 49W světelnými zdroji LED, stará bodová světla pak byla nahrazena více než 350 svítidly FaroleVilla a Mini Iridium. Nové světelné zdroje jsou mnohem energeticky účinnější a vytvářejí atmosféru, v níž se obyvatelé cítí jako doma a pohodlně. Kolem řeky byly instalovány LED projektory, které vytvářejí kouzelné světelné scenérie u mostu přes řeku Salobre.

   

  V rámci projektu náleží významné místo též novému systému ovládání. Pro tento účel byla zvolena technologie Philips CityTouch. Intuitivní rozhraní systému ovládání osvětlení usnadňuje. Systém je též možné využívat k analýze a ověření úspor energie. Společnost Philips nabízí prodlouženou záruku pro celé řešení osvětlení na prvních deset let kontraktu a plán aktualizace, který je zárukou optimální výkonnosti.

   

  Nový systém osvětlení města nyní nabízí příjemné světlo i uprostřed noci. Všichni obyvatelé mohou obdivovat krásné okolí města Salobre a nová světla navíc ve srovnání s předchozím systémem spotřebovávají o 72 % energie méně.

  • CitySoul LED
   CitySoul LED
   Klasický design svítidla CitySoul dobře zapadá do dnešního městského prostředí. Jednoduchý, plochý, elipsovitý tvar svítidla vytváří elegantní světelný bod a přitom zvyšuje přitažl...
  • eW Graze EC Powercore
   eW Graze EC Powercore
   eW Graze EC Powercore je nákladově nejefektivnější výrobek z řady našich svítidel se sytým bílým světlem pro tečné osvětlení stěn. Široký vyzařovací úhel 90° x 90° umožňuje jemně r...

  CityTouch

  CityTouch je softwarová platforma pro venkovní osvětlení. Umožňuje obsluze monitorovat a řídit systém veřejného venkovního osvětlení. Můžete ukládat, zobrazovat a analyzovat historická data o výkonu svítidla.

  Zobrazit systém

  Obnovení
  veřejné chlouby

  Tým

  Kanceláře  

  Zákazník

  Město Salobre, Španělsko

  Obec

  Související případy