Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Čerpací stanice

  v novém světle

  Čerpací stanice BP

  Tilburg, Nizozemsko

   

   

  Podívejte se, jak světlo pomáhá zlepšovat dojmy pro zákazníky u čerpací stanice BP v Tilburgu.

  Philips a BP

  Nízká spotřeba energie

  je důležitá,

  stejně jako pocit bezpečí. Ale nejdůležitější faktor je dojem, který vytváříme u zákazníků. Zákazníci by měli prodejnu vnímat jako prostředí, v němž je příjemné pobývat. A to bylo možné uskutečnit díky společnosti Philips.“

   

  -Joost van Aardenne, správce zařízení BP Europe SE - BP Nederland

  Přívětivá atmosféra pro zákazníky díky energeticky úspornému osvětlení prodejny od společnosti Philips
  Lepší vzhled výrobků v prodejně díky osvětlení chladicích boxů od společnosti Philips

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  BP se o své zákazníky stará. Firma využila kompletní přestavbu jedné ze svých čerpacích stanic jako příležitost k tomu, aby našla způsob, jak zlepšit dojem, který čerpací stanice dělá na motoristy. Při hledání řešení, které by bylo jak inovační, tak energeticky úsporné, a které by zároveň zvyšovalo bezpečnost zaměstnanců, nebyla společnost BP rozhodně nenáročná.

  Prodejna u čerpací stanice osvětlená svítidly Philips pro prodejny

  To pravé osvětlení

   

  Společnost BP provozuje jen v Nizozemsku 400 čerpacích stanic a je jedním z největších hráčů na holandském trhu s pohonnými hmotami. Vytvořila si vztah se společností Philips, který stojí na našich schopnostech zajišťovat údržbu, na našem sortimentu a na kvalitě našeho zboží a služeb, stejně jako na dlouhodobém nasazení při vývoji inovací v oblasti osvětlení. Když probíhala přestavba čerpací stanice BP v Tilburgu, byli jsme připraveni vstoupit do hry.

   

  Vnitřek stanice byl osvětlen s využitím koncepce osvětlení LED. Svítidla downlight LuxSpace byla využita pro vytvoření příjemné atmosféry. Zajišťují, že se zákazníci cítí v prodejně vítáni, a vybízí je k tomu, aby si prohlédli vystavené potraviny a další zboží. Zboží osvětlené bodovými světly rovněž přitahuje pozornost zákazníků. Výrobky vypadají ještě lákavěji.

  Exteriér stanice, včetně stropní konstrukce a prostoru před prodejnou, byl osvětlen svítidly Mini 300 LED a PetrolLED. Osvětlení pod stropní konstrukcí vytváří nejen přívětivou atmosféru a nabízí řidičům výbornou viditelnost, ale zvyšuje i bezpečnost zaměstnanců BP. Je to proto, že dlouhá životnost světelných zdrojů LED znamená, že není třeba provádět jejich údržbu. Jinými slovy, není třeba lézt na vysoké žebříky.

   

  Náklady společnosti BP na energii na čerpací stanici a rok dosahují 28 000 eur. S energeticky úspornými svítidly dokázala společnost Philips snížit částku, kterou BP platí za energii pro osvětlení, o 40 %.

  • Mini 300 Stealth DGP333
   Mini 300 Stealth DGP333
   Mini 300 Stealth je řada vysoce účinných svítidel, která mohou být použita pro osvětlení velkých ploch přímým a/nebo nepřímým světlem. Jejich vysokou účinnost lze přičíst patentova...

  Související případy