Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Lepší světlo,

  lepší nakupování

  Edeka Glückstadt,
  Německo


  Podívejte se, jak osvětlení pro supermarkety zajišťuje lepší zážitky z nakupování v prodejně EDEKA.
  Sekce masných výrobků v prodejně Edeka Glückstadt osvětlená vylepšeným řešením od Philips Lighting. Osvětlení zvyšuje pocit čerstvosti a atraktivitu výrobků.

  Všechny naše požadavky
  byly beze zbytku

  splněny. Nyní je naše prodejna mimořádně lákavá a vypadá velmi kvalitně. Kamkoli zajdete, získáte dojem, že výrobky jsou čerstvé a mimořádně kvalitní.“

   

  - Jan Frauen, generální ředitel EDEKA Frauen

  Sekce zeleniny v prodejně Edeka Glückstadt osvětlená řešením pro čerstvé potraviny od Philips Lighting.
  Osvětlení od společnosti Philips ve skříňových mrazácích v prodejně Edeka Glückstadt zvyšuje atraktivitu zboží pomocí energeticky úsporných řešení.

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Skupina EDEKA posouvá maloobchodní prodej potravin v Německu vpřed. Tento řetězec supermarketů, který v zemi působí, má asi 11 700 prodejen a roční obrat 44,8 miliard. Když pobočka v Glückstadtu potřebovala modernizaci osvětlení, byla o pomoc požádána společnost Philips.

  To pravé osvětlení  


  Potraviny nejsou jediná věc, o kterou se skupina EDEKA Group zajímá. Společnost bere vážně i svoji odpovědnost vůči životnímu prostředí, a proto si přála zavést systém osvětlení, který by šetřil energii. Současně pro ni bylo podstatné, aby nabídla svým zákazníkům vynikající zážitky při nakupování vytvořením atraktivní a elegantní atmosféry.


  Celá prodejna byla vybavena moderními světly LED, která zajišťují výbornou viditelnost a příjemnou atmosféru. K nízkým podhledům byla zvolena nelineární verze svítidel Maxos LED. Vynikající saturace barev a jasné osvětlení zajišťuje, že zákazníci mohou snadno číst nápisy na cedulích i obalech výrobků. Pro pult s masnými výrobky byl zvolen typ LuxSpace Accent Rose LED, jenž se vyznačuje teplým světelným spektrem a osvětluje maso bez toho, že by je zahříval či odbarvoval.


  Nové osvětlení pro supermarkety prodejnu oživilo. Zvýrazňuje strukturu, bezpečí a pocit pohody. A vzhledem k energetické účinnosti moderních světel LED spotřebuje prodejna méně elektřiny a vyprodukuje méně emisí CO2, než jak by tomu bylo u konvenčních systémů osvětlení.


  Moderní LED světla instalovaná v prodejně vydrží až 50 000 hodin, čímž šetří skupině EDEKA Group prostředky na opravy a výměny.

  Přinášíme úsměv
    do uliček

  Tým

  EDEKA Frauen, Glückstadt, Německo

  Zákazník

  Jan Frauen, Peter Frauen, Dierk Frauen

  Ředitelé

  Irina Schmolinsky, Philips Lighting

  Poradenství v oblasti osvětlení

  Související případy