Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Vybudování
  přizpůsobitelných prostor

  Planmeca,
  Helsinky, Finsko

   

  Podívejte se, jak společnost Planmeca šetří energii a udivuje návštěvníky osvětlením LED pro výstavy.

  Osvětlení Philips pro výstavy využívá povrchové světlo a vnáší do prostor společnosti Planmeca moderní a stylovou atmosféru.

  Zvolili jsme
  moderní řešení,

  se kterým budeme schopni udržet stylový a módní prostor po několik let."

   

  - Jussi Ylisaari, manažer poprodejních služeb, Planmeca Ltd.

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Společnost Planmeca je průkopníkem v moderním dentistickém návrhářství. Její široká nabídky technicky vyspělého dentistického vybavení a softwaru se dodává do celého světa. Pro účely přestavby svých výstavních prostor potřebovala společnost Planmeca osvětlení pro výstavy, které by zvýraznilo kvalitu a barvu jejích výrobků.

  Povrchové osvětlení od společnosti Philips osvětluje výstavní prostory společnosti Planmeca a vytváří energeticky úspornou a působivou atmosféru.

  To pravé osvětlení  

   -

  Pro společnost Planmeca je vzhled velmi důležitý. Její výrobky jsou barvité a často přizpůsobené, aby vyhovovaly potřebám kupujícího. To znamená, že během několika měsíců se výrobky vystavené ve výstavní místnosti mohou velmi podstatně proměnit. Proto bylo důležité, aby světla dokázala zdůraznit kvalitu a barvu výrobků a přizpůsobit se novým návrhům, pokud to bude třeba.

   -

  Ve střeše a stěnách výstavních prostor byla světla ColorGraze „ukryta“ za desky z barrisolu, což je materiál, který propouští světlo. To znamená, že desky jasně září a vytvářejí jedinečnou moderní atmosféru, ale divák ve skutečnosti nemůže na povrchu žádný světelný zdroj vidět. Ovládací prvky reagující na dotyk umožňují světlo proměňovat stiskem jediného tlačítka. Díky tomu může Planmeca snadno osvětlení ztlumit během přednášek, kdy je třeba ukazovat detailní rentgenové snímky.

   -

  Pro všeobecné vrchní osvětlení byla zvolena svítidla LuxSpace, protože poskytují jasné a osvěžující světlo, které spektakulárním způsobem zdobí všudypřítomné bílé povrchy. Nad vystavenými výrobky vytváří bodová svítidla StyliD světelný efekt, který připomíná galerii výtvarného umění. Výsledkem je, že barevný a elegantní návrh jednotlivých vystavených předmětů je pečlivě zvýrazňován neoslňujícím světlem LED.

   -

  Nový systém má sice větší počet svítidel, ale spotřeba energie je díky využití technologie LED významně nižší. Kromě toho dochází k dalším úsporám automatickým ztlumením světel v noci.

  • ColorGraze EC Powercore
   ColorGraze EC Powercore
   ColorGraze EC Powercore je nákladově nejefektivnější výrobek z řady našich svítidel se světlem měnícím barvu pro tečné osvětlení stěn. Široký vyzařovací úhel 90° x 90° umožňuje jem...

  Předvedení výrobků
  v nejlepším světle

  Tým

  Související případy