Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Uložme plýtvání

  energií ke spánku

   

  Sleepy
  Genk, Belgie

  Nová energie pro tržby a snížení nákladů pro maloobchod s postelemi Sleepy díky použití výbojek MASTERColour CDM Elite
  Sleepy Genk – Philips MASTERColour CDM Elite

  Moje prodejna je 
  nyní díky tomuto osvětlení

  mnohem atraktivnější a současně šetřím peníze a dělám něco dobrého pro životní prostředí."

   

  - Bart Meekers, majitel, Sleepy, Genk

  Sleepy Genk – Philips MASTERColour CDM Elite

  Co zákazník potřeboval vyřešit


  Společnost Sleepy je odborník na technologie určené do ložnic. Slogan firmy, „Život je lepší v posteli“, odráží sortiment, který řetězec nabízí: moderní postele, matrace, povlečení a na zakázku vyráběné šatní skříně. V pobočce v Genku si majitel Bart Meekers přál podpořit tržby a snížit provozní náklady.
  Společnost Sleepy je odborník na technologie určené do ložnic.

  To pravé osvětlení

   

  Společnost Sleepy je špičkou v oboru technologií pro spánek, takže velmi dobře chápe důležitost světla. Bart Meekers, majitel pobočky v Genku, si přál prodejnu vybavit moderním osvětlením, aby snížil provozní náklady provozovny. Osvětlení od společnosti Philips vypadalo slibně. Nejen že by posílilo obraz společnosti Sleepy, pokud jde o udržitelnost, ale energeticky úsporné osvětlení, které vytváří minimum tepla, by znamenalo i úspory nákladů na klimatizaci.

   

  Snížení nákladů na elektřinu však nebyl jediný problém. Meekers by chtěl též vytvořit správnou atmosféru v prodejně pomocí hřejivého rovnoměrného osvětlení, které by v prodejně Sleepy vytvářelo ten pravý dojem. Zvláště důležité byly výlohy prodejny: „Právě ty vytváří první dojem,“ říká Meekers. „Protože se moje prodejna nachází na rušné hlavní třídě, je nutné, abych dokázal získat pozornost zákazníků rychle. Výlohy musí být vidět i za denního světla i z pořádné dálky.“

   

  Pro všeobecné osvětlení celé prezentační místnosti (900 m²) byly zvoleny 35W výbojky MASTERColour CDM-T Elite, které vyzařují mimořádně kvalitní světlo a mají velmi dlouhou životnost. Vytvářejí vřelé a příjemné prostředí, které vybízí zákazníky, aby v prezentační místnosti strávili nějaký čas. Výlohy, které měly ještě více přitahovat pozornost, byly osazeny 70W výbojkami MASTERColour CDM-T Elite, zatímco energeticky úsporné MASTER LED vytvářejí uspokojivou záři během noci.

   

  Výbojky MASTERColour CDM-T Elite vdechly prodejně nový život. Vyznačují se jiskřivě bílým světlem a vynikajícím barevným podáním, které zvýrazňuje živé odstíny povlečení na postelích. Lampy poskytují více světla a spotřebovávají méně energie. S působivou životností 12 000 hodin nebudou po velmi dlouhou dobu vyžadovat žádnou údržbu.

  • MASTERColour CDM-T Elite
   MASTERColour CDM-T Elite
   Keramická halogenidová výbojka s jednou paticí, velmi vysokou účinností a dlouhou životností, která vydává ostré zářivé bílé světlo s vynikajícím barevným podáním

  Odkrývání

  prodejního potenciálu

  Tým

  Zákazník

  Sleepy Genk

  Lokalita

  Genk, Belgie

  Obchodní manažer Philips

  Wim Roels

  Návrhář osvětlení

  Charlotte Roels, Philips

  Související případy