Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Vytvoření nové chlouby
  na městském náměstí

  Plaza del Milenio,
  Valladolid, Španělsko

   

  Podívejte se, jak energeticky úsporné osvětlení vdechlo nový život městskému náměstí.

  Návštěvníci obdivují úchvatné světelné efekty na Plaza del Milenio.

  Valladolid se svojí mimořádnou 

  městskou krajinou, která je současně jedinečná a šetrná k životnímu prostředí, inovační a všestranná, vytvořil prostor pro setkávání, který si mohou užívat všichni. Sahá od břehů řeky Pisuerga, které spojuje renovovaný udržitelný most, který funguje jako páteř a osa spojující oba břehy."

   

  - Fernando Rubio, výkonný ředitel, městská rada ve Valladolidu

   Vnější stěna kopule na Plaza del Milenio osvícená světelnými zdroji Philips eW Graze Powercore
  Na Plaza del Milenio vytváří krajinné osvětlení LED od společnosti Philips nádherné světelné scenérie, které jsou ve vzájemné interakci.

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Plaza del Milenio je zářným příkladem obnovy městské části. Město Valladolid v nedávné době tuto oblast přestavělo a z velkého parkoviště zde vznikl živý a dynamický prostor. Na náměstí je multifunkční kupolovitá stavba s kapacitou 1 500 návštěvníků. Aby však byla tato oblast skutečně oživena, bylo nutné instalovat moderní osvětlení.

  Kašny na Plaza del Milenio s osvětlením od společnosti Philips

  To pravé osvětlení  

   

  Cílem projektu bylo vytvořit prostor, který by byl vzrušující, který by vzdělával a inspiroval všechny návštěvníky. Za tím účelem byla společnost Philips vyzvána, aby vytvořila pomocí světla atraktivní atmosféru. Místní rada hledala řešení, které by ze 100 % sestávalo ze zdrojů LED, s výjimkou obvodového osvětlení.

   

  Společnost Philips dodala kompletní řešení. Z kopule vytvořila atraktivní ikonu tím, že osvítila její vnější stěnu světelnými zdroji eW Graze Powercore. Tato lineární svítidla způsobují, že celá budova září živými barvami, které může obsluha snadno měnit. Krajinné osvětlení LED bylo instalováno kolem náměstí. Zbarvuje kašny, schody i stavby nádhernými světelnými efekty.

   

  Osvětlení komunikací Urbanscene bylo doplněno pro vytvoření úchvatných světelných efektů, které do této zóny přitahují kolemjdoucí. Konečným výsledkem všech těchto efektů je obdivuhodné vizuální představení s nádhernými světelnými scenériemi, které jsou mezi sebou ve vzájemné interakci. Energeticky úsporné osvětlení pomohlo tuto oblast oživit tak, že se stala chloubou města.


  Nový systém osvětlení se snaží být šetrný k přírodě, a proto je kompatibilní se solárními panely a větrnými turbínami, které dávají náměstí energii.

  • eW Graze MX Powercore
   eW Graze MX Powercore
   Řada architektonických konstrukcí vyžaduje lineární svítidla umožňující osvětlení více pater s minimálním odsazením. Vlastníci a uživatelé nemovitostí potřebují regulovatelné světe...
  LEDflood

  LED Flood

  Osvětlete svoji krajinu. Výkonné paprsky energeticky úsporných světelných zdrojů LED.
  • UrbanScene
   UrbanScene
   UrbanScene nabízí řadu kompletních řešení osvětlení (svítidla, sloupy a výložníky) pro osvětlení komunikací a nasvěcování. Moderní, sjednocený design celé řady a energetická úsporn...

  Související případy