Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Světová premiéra

  v Ekinox areně

  Osvětlení

  Krytá sportovní Ekinox arena


  ArenaVision LED vytváří zvláštní zábavné světelné efekty, které by běžně vyžadovaly specializovaná svítidla pro jevištní osvětlení.
  Youtube

  Potřebovali jsme
  vyřešit otázku osvětlení.

  pro basketbalové zápasy a představení. Proto bylo třeba, aby světlomety ArenaVision LED osvětlovaly nejen oblast hřiště, ale také pódium a veřejnou zónu."

   

  - Fabrice Pacquelet, ředitel basketbalového klubu JL Bourg

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  V roce 2011 se aglomerace Bourg-en-Bresse (ABB) rozhodla provést renovaci výstavního centra Ainterexpo. Centrum bylo postaveno v 70. letech 20. století a sestávalo ze tří hal. Na začátku tohoto roku byla doplněna čtvrtá hala o rozloze 9 940 m2. Díky hledišti s modulárním uspořádáním a použité technické platformě je možné v hlavní hale pořádat představení ve 360°. Tyto moderní systémy může doplňovat jedině výjimečný systém osvětlení – a právě tak se do hry dostala technologie ArenaVision LED.

  To pravé osvětlení  


  Světlomety musely osvětlovat nejen oblast hřiště, ale také pódium a veřejný prostor. Bylo také důležité, aby mohl basketbalový klub JL Bourg osvětlení pomocí světlometů úplně vypnout a poté znovu o několik sekund později zapnout, protože to vyžadovala podoba jejich představení před zápasem. S halogenidovými výbojkami to však nebylo proveditelné. ArenaVision LED se dokáže rozsvítit na plný výkon během pouhých několika sekund.

  Výhody 

  • ArenaVision LED
   ArenaVision LED
   Světlometový sytém Philips ArenaVision LED gen2 je inovativní LED řešení osvětlení sportovišť podporující nejnovější standardy televizního vysílání. Umožňuje řízení. Navržen je pro...

  Osvětlení kryté sportovní Ekinox areny

  Tým

  Architekt

  Montážní firma

  Fotograf

  Související případy