Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy


  Osvětlení, které

  šlape v Emirates areně

  Emirates Arena,
  Spojené království


  Podívejte se, jak průkopnické osvětlení pomocí světlometů zajišťuje fantastické sportovní zážitky v Emirates areně.
  Philips Lighting osvětluje Emirates arenu ve Spojeném království pomocí světlometů

  U špičkových
  projektů,

  jakým byla i Emirates arena, musíte mít důvěru, že dodavatelé budou schopni dodat nezbytné odborné služby a zkušenosti. O úspěch tohoto projektu se výrazně zasloužila profesionalita týmu společnosti Philips a kvalita jejích výrobků.“

   

  - Tom Pheely, Arup

  Cyklisté v Emirates areně ve Spojeném království pod sportovním osvětlením od společnosti Philips

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Emirates arena v Glasgow se má stát novou domovskou základnou sportu ve Skotsku. Arena hostila několik sportovních akcí v rámci Her Commonwealthu 2014, a proto potřebovala systém osvětlení, který nabídne správnou úroveň světla pro tenis, cyklistiku, judo, box a další sporty.

  To pravé osvětlení  


  Pro moderní sportoviště, jakým je například Emirates arena, je řádné osvětlení naprosto klíčové. U hlavní areny, která pojme 7 000 diváků a v níž se koná široké spektrum sportovních akcí, je dále postaven velodrom, který disponuje místem pro 4 000 diváků. Velodrom se má stát domácí základnou skotské cyklistiky a potřebuje rovnoměrnou úroveň osvětlení v celém interiéru.


  Společnost Philips byla připravena dráhu osvětlit. V celé areně jsme instalovali 188 světlometů ArenaVision, které je možné jednotlivě zapínat a vypínat a dosahovat tak různých úrovní osvětlení. Úroveň osvětlení je možné měnit podle charakteru akce, případně podle toho, zda má být z akce vysílán televizní přenos. Pomocí ovládacího systému Dynalite mohou pracovníci vybírat ze 40 předvolených nastavení osvětlení pro různé sporty.


  V oblasti velodromu bylo instalováno dalších 272 světlometů ArenaVision, které jsou zárukou naprosto dokonalého vidění jak pro sportovce, tak pro diváky. Kromě toho, že osvětlení zajišťuje pohodlné a jasné vidění, je možné je upravovat pomocí samostatných ovladačů ToBe Touched, které obsluze umožňují měnit jasnost, barvu, teplotu chromatičnosti a saturaci. S novým osvětlením je Emirates arena připravena na spektakulární start.


  Philips bude i nadále v areně působit na základě balíčku služeb údržby, aby osvětlení poskytovalo optimální výkony i v budoucnosti.

  • ArenaVision MVF403
   ArenaVision MVF403
   Svítidlo ArenaVision MVF403 je světlomet nejvyšší kategorie pro osvětlování sportovišť, který nabízí velmi vysoký světelný výkon, optickou účinnost, snadnou instalaci, spolehlivost...
  • Smart Interfaces
   Smart Interfaces
   Řada ToBeTouched obsahuje uživatelská rozhraní, která podporují uživatelskou komunikaci se systémem/svítidlyRozhraní ToBeTouched existuje pro téměř všechny typy svítidel/ovladačů J...

  Výborná viditelnost, 
  potěšující zážitky

  Tým

  Emirates arena

  Zákazník

  Související případy