Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Nové osvětlení

  zabodovalo v Ghelamco areně

  Ghelamco arena, 
  Gent, Belgie, 
   

   

  Podívejte se, jak pomáhá osvětlení exteriéru rozzářit novou Ghelamco arenu

   Ghelamco arenu, včetně její fasády, spektakulárně osvětlují svítidla Philips pro exteriéry budov a sportoviště.

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Fotbalový klub KAA Gent měl velké ambice a velký stadion. Jeho zcela nový domovský stadion o kapacitě 20 000 diváků byl postaven proto, aby pojal více diváků a vynesl klub na špičku belgické ligy. Jak může nové osvětlení přispět k úspěchu nového stadionu, aniž by zcela vyčerpalo pokladnu?

   Osvětlení od Philips Lighting je zárukou, že v belgické Ghelamco areně dokonale vidí hráči i diváci.

  To pravé osvětlení

   

  Pro stadion tohoto rozměru je správné osvětlení naprosto zásadní. Společnosti Philips bylo zadáno osvětlení celého stadionu. Začali jsme proto instalací osvětlení pomocí světlometů ArenaVision kolem hřiště. Vysoce kvalitní osvětlení pro sportoviště zajišťuje dokonalou viditelnost pro hráče i diváky. Osvětlení bez blikání je zárukou, že i zpomalené záběry z kamer mohou být zcela perfektní.

   

  Fasáda stadionu byla ozdobena 500 000 flexibilních LED, což umožňuje promítat na ni animovaná sdělení o akcích, které se na stadionu konají. Nové osvětlení exteriéru proměnilo fasádu v unikátní reklamní médium, které je viditelné pro cestující projíždějící několika různými trasami.

   

  Nový systém osvětlení splnil všechny cíle. Společnost Philips ve spolupráci s belgickou firmou Painting with Light dodala a nainstalovala všechny systémy včas pro zahájení klubového provozu. Philips bude také po dobu následujících 10 let provádět veškerou údržbu. Jak je pro fotbalový klub charakteristické, trocha týmové práce vedla k velkému vítězství pro všechny zúčastněné.

   

  Nové osvětlení fasády udivuje návštěvníky paletou více než 16 milionů barev. Osvětlení je možné využít pro tvorbu nekonečných kombinací nevídaných světlených efektů, včetně vlnění, stroboskopických efektů, rozpíjení či explozí.

  • ArenaVision MVF404
   ArenaVision MVF404
   Světlomet ArenaVision MVF404 je navržený pro venkovní sportovní stadiony. Dramaticky zvyšuje efektní a emocionální vliv sportu na televizní diváky i diváky v hledišti, přičemž umož...
  • eColor Graze QLX Powercore
   eColor Graze QLX Powercore
   Svítidlo eColor Graze QLX Powercore s bohatým světelným tokem a příkonem pouze 10 W na stopu je ideálním řešení tam, kde je požadován vyvážený poměr nákladů a výkonu. Různé délky a...

  Související případy