Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Cyklostezky v
  centru Brna

  Osvětlení podchodu,
  Brno, CZ


  Ať už v Brně žijete, nebo jen projíždíte kolem, podívejte se, jak vypadá unikátní interaktivní LED osvětlení podchodu, kterých je jinak v České republice stovky.
  Interaktivní osvětlení podchodu cyklostezky v centru Brna

  Samotná myšlenka
  ozvláštnění

  podchodu pomocí osvětlení není ničím novým a ve světě tak existuje několik zajímavých realizací. Nicméně nové technologie přinášejí nové možnosti a tak jsme si mohli dovolit popustit uzdu fantazii."

   

  - Filip Müller, světelný návrh

  Osvětlení podchodu, Brno

  Výzva pro zákazníka

   

  Interaktivní osvětlení podchodu.

  Osvětlení podchodu, Brno

  To správné LED osvětlení

   

  Brno se postupem času mění v město zaslíbené cyklistům a in-line bruslařům. V roce 2007 se v zde otevřela lávka přes řeku Svratku, a vytvořila tak důležité spojení obou břehů Svratky pro pěší a cyklisty. Součástí úspěšného projektu bylo také osvětlení mostu i za pomoci LED svítidel a interaktivní osvětlení podchodu cyklostezky. Samotná myšlenka ozválštnění podchodu pomocí osvětlení není ničím novým. Nicméně nové technologie přinášejí nové možnosti, a tak jsme si mohli dovolit popustit uzdu fantazii. Podchod je tak nasvětlený barevným světlem, které mění barvy a běhá po stěnách. Barva světla předpovídá počasí a dokáže se měnit podle ročního období. Podchod dokonce pozná Váš obličej a nastaví tak Vaši oblíbenou barvu. Takto složité světelné projekty vyžadují integraci celé řady komponent v jeden funkční celek. Základním stavebním kamenem jsou liniová LED svítidla ColorGraze a systém řízení osvětlení Pharos. Zapomínat nesmíme na senzory a ochrané kryty.

  • eW Graze MX Powercore
   eW Graze MX Powercore
   Řada architektonických konstrukcí vyžaduje lineární svítidla umožňující osvětlení více pater s minimálním odsazením. Vlastníci a uživatelé nemovitostí potřebují regulovatelné světe...
  Systém řízení osvětlení Pharos

  Pharos LPC1

  Systém řízení osvětlení Pharos

  Zjistit více

  Osvětlení podchodu

  Partneři

  CTP Invest

  CTP Invest

  Investor

  www.ctp.eu

  Studio acht

  Václav Hlaváček a Nermin Fehimovič

  Architekti

  www.studioacht.cz

  Petr Fexa

  Petr Fexa

  Montáž svítidel

  falcocomputer.cz

  Jiří Pavela

  Montáž a výroba krytů
  www.pavela.eu
  Philips

  Filip Müller

  Account Manager

  www.philips.cz

  Ostatní projekty