Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Bezchybný

  první dojem

  Univerzita ISS,
  Søborg, Dánsko


  Podívejte se, jak dosahuje ISS okamžitého dojmu pomocí technologie Luminous Textile v univerzitní místnosti.
  Spektakulární osvětlovací řešení v nové centrále ISS v Dánsku

  Panely Luminous Textile
  v Univerzitě ISS

  definují místnost, v níž jsou instalovány, ale nepůsobí rušivě.“

   

  - Daniel V Hayden, partner a architekt MAA

  Systémy kancelářského osvětlení Philips vytváří v ISS příjemnou atmosféru pro zákazníky.
  Pohled dovnitř univerzitní sekce dánské společnosti ISS osvětlené kancelářským osvětlením Philips

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Společnost ISS se snažila postavit pracoviště, které bude jiné. Když tato globálně působící firma zabývající se správou nemovitostí přestavovala svoji centrálu, chtěla na své návštěvníky a klienty udělat okamžitý dojem. Výměna často ignorovaných videopanelů za světelné panely byla skvělý nápad.

  To pravé osvětlení  


  Pro ISS bylo nejdůležitější vytvořit optimální dojem. Společnost si ve své „univerzitní“ místnosti, která slouží jako prostor pro učení a setkávání, zejména přála ukázat, na jakých stojí hodnotách. Zpětná vazba od lidí, které tuto místnost navštívili, však ukazovala, že stávající uspořádání využívající videopanely bylo z větší části ignorováno. V rámci hledání řešení začala společnost ISS diskutovat o možnostech osvětlení tohoto prostoru se společností Philips.

   

  Odpovědí na potřeby firmy byly čtverce Luminous Textile. Jejich jedinečné charakteristiky, pokud jde o změny zbarvení, přinášejí možnost zaplnění stěn univerzitní místnosti stimulujícími vizuálními efekty. Pomocí předprogramovaných scénářů osvětlení mohou nyní stěny zobrazovat siluety pracovníků vykonávajících služby, které ISS nabízí. Tyto světelné animace je nejen zábavné sledovat, ale vytvářejí také jedinečnou atmosféru a připomínají klientům, co společnost nabízí.

   

  K vytvoření charakteristické atmosféry univerzity přispěla též instalace lineárních svítidel iColor Cove QLX, světelných pásů a svítidel Fugato RGB downlight. Tato svítidla s proměnlivým zbarvením je možné pohotově měnit, což umožňuje vytvoření dokonalého prostředí pro učení i pro diskusi. Díky měkkému rozptýlenému světlu z panelů a vysoce kvalitnímu osvětlení místnosti nyní Univerzita ISS dělá naprosto dokonalý první dojem.


  „Sami jsme poskytovatelé prvotřídních služeb, a proto dokážeme rozpoznat kvalitní služby, když se s nimi setkáme, a v případě společnosti Philips tomu tak bezpochyby bylo.“

  - Casper Isager Hansen, manažer PMO ve společnosti ISS

  Luminous Textile od společnosti Philips s Kvadrat Soft Cells

  Luminous Textile od společnosti Philips s Kvadrat Soft Cells

  Světlo, které
  hodně vypovídá

  Tým

  Univerzita ISS

  Zákazník

  DISSING+WEITLING architecture

  Architekti

  Související případy