Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Uklidňující atmosféra,

  méně úzkostní pacienti

  Nemocnice princezny Alexandry,
  Harlow, Spojené království


  Podívejte se, jak je v Nemocnici princezny Alexandry díky nemocničnímu osvětlení skenování méně stresující.
  Skenování MRI ve vyšetřovně v Nemocnici princezny Alexandry za osvětlení pro nemocnice od společnosti Philips

  Od té doby, co používáme nový skener s
  dynamickými světelnými efekty,

  se nám podařilo zvýšit počet úspěšných skenování z 25 na asi 38 za den.“

   

  - Suzanne Brownová, vedoucí pracovnice radiografie

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Nemocnice princezny Alexandry je průkopníkem v péči o pacienty. Když se nemocnice snažila snížit míru úzkosti u pacientů během rentgenování a pořizování skenů CT, zkoumala, jaké možnosti technologie nabízí. Mohlo by světlo být odpovědí?

  To pravé osvětlení

   

  Nemocnice posouvá péči o pacienty vpřed mílovými kroky. Současně s uvedením do provozu nejmodernějšího CT skeneru hledala nemocnice dynamické osvětlení, které by pomáhalo pacientům během skenování se uvolnit.

   

  Odpověď nabídl systém osvětlení Ambsicene. Naplňuje místnost měkkým a pokojným světlem, čímž pomáhá pacientům cítit se během procedur pohodlně. Světlo se může měnit prakticky bez omezení: barevně, intenzitou i tónem. Jednoduchý systém ovládání pracovníkům kliniky umožňuje jednoduše změnit barevnou paletu podle potřeb situace, případně na žádost pacienta. Světlo pochází ze svítidel LED pro nepřímé osvětlení, jež jsou osazena po obvodu místnosti.

   

  „Zkušenosti ukazují, že zdravotní procedury jako skenování pomocí CT či MRI, může u některých pacientů, především u dětí, způsobovat pocity úzkosti,“ vysvětluje vedoucí pracovnice radiografie Suzanne Brownová. „Barevné světlené efekty v místnosti pomáhají vytvořit příjemnější atmosféru pro pacienty. Zjistili jsme, že se tak snižuje míra úzkosti u pacientů. Efekty také polidšťují toto typické sterilní prostředí, takže je mnohem příjemnější i jako místo pro práci našich radiografů.“

   

  Kromě toho, že nabízí vítané rozptýlení, lze světlo využít také pro komunikaci s pacientem, například mu lze pomocí barvy říci, kdy má zadržet dech. Pracovníci, zjistili, že žluté světlo jim usnadňuje provádět měření varikózních cév.

  • iColor Cove MX Powercore
   iColor Cove MX Powercore
   Vysoce intenzivní LED svítidla iColor Cove MX Powercore nabízejí prakticky neomezené možnosti pro vyplnění vnitřních výklenků a zvýrazňovaných prostor živým světlem. Jako nejvýkonn...

  Méně stresu
  pro zdravotnický personál

  Tým

  Nemocnice princezny Alexandry

  Zákazník

  Webové stránky

  Související případy