Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Služby osvětlení
  převzala značka Signify

  Obrázek služeb Philips Lighting

  Služby osvětlení nyní poskytuje společnost Signify


  Dnešní technologie osvětlení dokáže více, než jen osvětlit prostory. Společnost Signify udává krok díky inovativním službám šitým na míru zákazníkům a poskytováním kvalitního osvětlení s výraznými úsporami elektrické energie. Tím pomáhá zákazníkům k lepším provozním výsledkům.
   

  Naše služby Signify zahrnují: vyhodnocení vašeho stávajícího systému osvětlení, vytvoření nového plánu osvětlení, bezproblémovou údržbu, vzdálenou podporu a zaručený světelný výkon. Uzavřete spolupráci se společností Signify. Udělejte z osvětlení nedílnou součást úspěchu vaší společnosti. Postaráme se o osvětlení. Vy se můžete soustředit na podnikání.

  Služby osvětlení Signify


  Společnost Signify je průkopníkem v oblasti služeb osvětlení šitých na míru. Tyto služby vaší firmě zajistí kvalitu osvětlení, jakou si zaslouží.

  Profesionální služby

  Řešení osvětlení na míru
  profesionální služby
  Pomůžeme vám proměnit vaše osvětlení tak, aby přinášelo prospěch jak vám, tak i vaší firmě – ať už se osvětlení chystáte jenom inovovat nebo systém osvětlení předěláváte od základů.

  Služby během životního cyklu osvětlení

  Prodlužte životnost svého osvětlení
  Služby během životního cyklu
  Osvětlení představuje důležitou součást vašeho podnikání. Proto vám nabízíme individuální plány údržby, které zajistí, aby váš systém osvětlení dlouhodobě fungoval na maximum.

  Spravované služby

  Svěřte nám péči o vaše osvětlení
  Spravované služby
  Nebudete se muset o nic starat – postaráme se o vše, od počátečního návrhu a instalace až po provoz a údržbu. Můžete se soustředit na to, co vám jde nejlépe – podnikání.

  Máte zájem o další informace?


  Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na místní kontaktní centrum.