Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  HID:

   

  Výbojky s vysokou intenzitou (HID) jsou tradičním řešením pro prostředí s vysokými stropy. Tato použitá technologie je více energeticky účinná než zářivkové nebo žárovkové osvětlení, ale HID chybí vlastnost „okamžitého zapnutí”, kterou nabízí technologie LED. Přestože spotřebovávají méně energie, když jsou zahřáté, jsou ve srovnání s LED velmi neúčinné.

  LED

   

  Představení technologie světlo emitující diody (LED) proměnilo osvětlení a LED se staly standardem v tomto průmyslu. Jde v podstatě pevný materiál, který vysílá světlo, když jím prochází elektrický proud, takže osvětlení LED v sobě spojuje dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie s minimální údržbou – což je obzvláště důležité v prostředích s vysokými stropy. 

  LED + ovladače

   

  Regulovatelnost LED je dělá ideální pro užití s osvětlovacími ovládacími prvky. V oblastech s nižší aktivitou mohou být k dobré efektivitě použita pohybová čidla. Ztlumení světla na bezpečnou hodnotu umožňuje další úspory energie díky LED s okamžitým rozsvícením, která se rozsvítí na svou 100% sílu ihned, jak je zaznamenán pohyb.

  LED + ovládací prvky + řízení výkonu

   

  Systémy GreenWarehouse společnosti Philips posouvají osvětlení vysokých stopů na další úroveň. Digitální LED nyní umožňuje řízení výkonu skrz systém osvětlení. Analýza těchto informací může pomoci optimalizovat nastavení vašeho skladu, čímž se zvýší výkonnost vašeho podniku, například změněním zón.