Další značky od

  Světelné koberce

  Jedinečný nový způsob, kterým se může vaše podlaha stát opravdu přesvědčivá.

   

  Toto jedinečné patentované řešení podlahy v sobě mísí osvětlení LED společnosti Philips a koberce přenášejícího světlo, který byl speciálně vyvinut společností Desso; v Severní Americe reprezentované Tandus Centiva a Desso v Evropě a Asii.

   

  Je to inovace, která zásadním způsobem proměňuje způsob, jakým na lidi působí prostor, a která proměňuje podlahu v plátno, které přímo zaujme naše smysly a naše přirozené sklony vyhledávat světlo. Architektům a návrhářům interiérů přináší nově nalezenou svobodu navrhování s nekonečným množstvím aplikace.

   

  Objevte možnosti jak zlepšit osvětlení kanceláře díky světelným kobercům.

  Světelné koberce mají čtyři hlavní způsoby užití.

  Jak to funguje?

   

  Luminous Carpets™ otevírá svět vzrušujících možností. Od vyznačení únikových východů a nasměrování lidí nebo jejich informování, k vytvoření plně pohlcující zkušenosti, která inspiruje obyvatele i návštěvníky. Přestože je ta myšlenka jednoduchá, její technologie je vyspělá.

   

  Přečtěte si více o naší nové technologii

  Projekty

  Newsroom vydavatelství Bild Zeitung

  Berlín

  Rabobank

  Berkel Enschot

  Le Village podle CA

  Paříž

  Amsterdam
  Amsterdam

  Architekt Biennale

  Světelné koberce pro váš projekt?

   

  Můžete se samozřejmě obrátit na svého zprostředkovatele u společnosti Philips, tam vám s tím pomohou. Pokud nemáte tento odkaz, kontaktujte nás prosím přímo na luminous.carpets@signify.com nebo prostřednictvím naší webové stránky.

  Zůstaňte v obraze  

   

  Média již nějakou dobu nadšeně píší o řešení společností Philips a Desso Luminous Carpets™. Ale nečekejte pouze na další tiskové prohlášení ... přihlaste se k odběru a buďte jedním z prvních, kdo se novinky dozví.

   

  Přihlaste se k odběru novinek každé dva měsíce