Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  ActiveSite

   

  Cloudová správa dynamického osvětlení

  Cloudové ovládání 

  Správa instalací dynamického architektonického osvětlení by neměla vyžadovat vaši přítomnost. ActiveSite je bezpečný systém, který vám umožňuje ovládat provoz osvětlení a aktualizovat světelné show a efekty na dálku pomocí jakéhokoli standardního síťového zařízení, např. vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Datový tok mezi prohlížečem, serverem ActiveSite a bránou ActiveSite je šifrovaný a zabezpečený.

   

  Pomocí tohoto cloudového systému propojeného osvětlení můžete na dálku monitorovat, spravovat a udržovat vaše instalace LED osvětlení Color Kinetics od společnosti Philips. Správci budov, návrháři osvětlení a technici mají přístup k datům o výkonu osvětlení v reálném čase a mohou rychle diagnostikovat problémy ze vzdáleného zařízení a předcházet tak odstávkám a zbytečným návštěvám přímo na místě.

  ActiveSite udržuje život a význam vašeho místa. | Dynamické architektonické osvětlení památky.

  Přehled výhod ActiveSite 

  ActiveSite poskytuje vzdálené monitorování světelných instalací Philips Color Kinetics v cloudu
  Uspořte energii

  Bezpečně ovládejte světelné instalace

  Spravujte, monitorujte a udržujte architektonické osvětlení na několika místech z jednoho ovládacího panelu z libovolného síťového zařízení.

  Uspořte energii

  Vytvořte originální zkušenost se značkou prostřednictvím dynamických architektonických světelných show

  Obměňte své světelné efekty odkudkoli prostřednictvím vzdálené aktualizace a aktivace nových světelných show z libovolného standardního síťového počítače, chytrého telefonu nebo tabletu.

  Uspořte energii

  Snižte náklady na údržbu 

  Vzdálená diagnostika, analýza historických dat a vytváření zpráv – to vše vám umožňuje vzdáleně a proaktivně diagnostikovat závady.

  Uspořte energii

  Snadno monitorujte výkon

  Díky měsíčním zprávám, denním upozorněním e-mailem a digitálnímu uchovávání záznamů pro všechny světelné body budete neustále informováni o spotřebě energie, kvalitě a výkonu světla.

  Co umožňuje ActiveSite

  ActiveSite je cloudový ovládací systém poskytovaný jako služba (SaaS) pro LED světelné instalace Philips Color Kinetics. 

  Jak to funguje


  ActiveSite funguje na základě připojení vašeho systému osvětlení k bráně ActiveSite a vašemu vzdálenému zařízení prostřednictvím cloudu. Pomocí standardního internetového připojení můžete monitorovat a spravovat osvětlení, prohlížet si historické údaje o výkonnosti a konfigurovat nová nebo náhradní svítidla odkudkoli na světě. 
  ActiveSite je cloudový ovládací systém poskytovaný jako služba (SaaS) pro LED světelné instalace Philips Color Kinetics.
  ActiveSite umožňuje vzdálené monitorování vašeho systému propojeného osvětlení na libovolném autorizovaném počítači nebo tabletu

  Ovládací panel ActiveSite

  Monitorujte a ovládejte své světelné instalace na libovolném autorizovaném počítači nebo tabletu prostřednictvím standardního internetového připojení. Pomocí analýzy historických dat vytvářejte grafy a zprávy, které nabízejí velké množství informací o činnostech systému
  Pomocí brány ActiveSite vytvořte bezpečný systém propojeného osvětlení bez dalšího softwaru nebo serverů

  Brána ActiveSite

  Brána ActiveSite zajišťuje, že váš systém propojeného osvětlení bude zabezpečený šifrovanou komunikací HTTPS s webovou aplikací ActiveSite a serverem ActiveSite. Na základě zabezpečení SSL/TLS používá ActiveSite dlouhodobé veřejné a tajné klíče pro další šifrování datového toku mezi klientem a serverem.
  služby během životního cyklu

  Služby během životního cyklu přes systém ActiveSite

  Získejte bezproblémovou obsluhu a optimalizovaný výkon pro svou infrastrukturu osvětlení, ochraňte svou dlouhodobou investici a zatraktivněte své zařízení.

  Případové studie

  Kontakt

  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy. 

  Další informace o systémech osvětlení pro vaše město