Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.

Cloudový ovládací panel

Monitorujte výkon a stav systému odkudkoli a navíc konfigurujte a spravujte své instalace osvětlení na dálku – bez nutnosti používání softwaru nebo serverů. Potřebujete pouze bránu ActiveSite, standardní internetové připojení a počítač nebo tablet.
Spravujte svůj systém propojeného osvětlení Philips Color Kinetics na dálku pomocí cloudového ovládacího panelu ActiveSite

Vzdálené monitorování a údržba

Propojte svá osvětlovací zařízení, včetně svítidel, zdrojů napájení a ovladačů a získejte okamžitý přehled o stavu sítě. Automatická e-mailová upozornění uvědomí techniky v případě problému. Konfigurace zařízení a firmware se aktualizují automaticky v okamžiku vydání nové verze, čímž se minimalizují výpadky a náklady na údržbu.
ActiveSite umožňuje centralizované vzdálené monitorování odkudkoli a poskytuje automatické aktualizace softwaru a firmwaru pro vaše architektonické osvětlení Philips Color Kinetics

Správa zařízení, analýza a vytváření zpráv

Digitální uchovávání záznamů usnadňuje technikům identifikaci výrobních čísel zařízení, adres DMX, verzí firmwaru a IP adres, včetně servisní historie.
Získejte informace o tom, jaká je výkonnost vaší instalace osvětlení, a to díky standardním a přizpůsobitelným šablonám, grafům a analýze historických dat. 
ActiveSite zjednodušuje správu zařízení pro vaše architektonické osvětlení Philips Color Kinetics a jeho možnosti vytváření analýz a zpráv ukazují, jakou má vaše světelná instalace výkonnost

Správa obsahu*

Vzdáleně monitorujte, upravujte, aktivujte a plánujte své světelné show a efekty – a upravujte je v reálném čase odkudkoli na světě prostřednictvím internetového připojení.

 

* Vzdálená správa obsahu je k dispozici v rámci ovladačů Light System Manager gen5 nebo Pharos.

ActiveSite poskytuje vzdálenou správu obsahu pro vaše instalace architektonického osvětlení Philips Color Kinetics