Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.

1. Jedno město, jedna platforma

CityTouch je softwarový systém správy pro propojenou infrastrukturu vašeho města. Pomocí praktického centralizovaného ovládacího panelu můžete vzdáleně a bezpečně spravovat své městské propojené pouliční osvětlení a systémy prostřednictvím sítě dle vašeho výběru, včetně standardních mobilních sítí.
Jedno město, jedna platforma

2. Přehled a ovládání

Aplikace CityTouch connect ukazuje stav každého světelného bodu na mapě téměř v reálném čase spolu s upozorněními, která vás uvědomí o případném výpadku. Můžete si bezpečně a vzdáleně nastavit nebo předvolit úrovně osvětlení pro všechna propojená pouliční světla a monitorovat spotřebu energie každého světelného bodu a ověřit si tak účty za energii.
Přehled a ovládání

3. Široké portfolio konektivity

Jako systém pro kompletní správu pouličního osvětlení podporuje CityTouch nové a modernizační přístupy. Stávající pouliční světla lze změnit na světla kompatibilní s technologií CityTouch pomocí sady konektorů (pouze EU) nebo uzlu konektorů (pouze USA, Nový Zéland, Austrálie). Partnerský program CityTouch Ready potom certifikovaným dodavatelům umožňuje poskytovat kompatibilní svítidla. Výsledkem je plně otevřená platforma, která je efektivnější, flexibilnější a lépe se přizpůsobuje vašim požadavkům.
Agnostik dodavatelů

4. Pracovní postupy

Aplikace CityTouch workflow zlepšuje provozní účinnost pomocí pracovních postupů s cílem zefektivnit údržbu. Zasílejte přesné pracovní požadavky do mobilních zařízení vašeho týmu a centrálně si zobrazujte jejich stav. Navíc můžete plánovat údržbu mnohem efektivněji díky identifikaci svítidel, která jsou na konci své životnosti, a zajistit tak jejich proaktivní výměnu.
Pracovní postupy

5. Informace      

Aplikace CityTouch workflow vám pomáhá identifikovat další příležitosti ke zlepšení činností a úspoře nákladů pomocí snadno vytvářených zpráv, bohatých možností vizualizace a analýzy dat, které vám ukážou, jak si váš městský systém osvětlení vede.
Informace