Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.

Inteligentní osvětlení 

Každé svítidlo obsahuje integrovaný snímač a je připojeno ke kabelové nebo bezdrátové síti, která umožňuje shromažďování a přenos dat. Tím se vytváří infrastruktura pro shromažďování a analýzu dat, jež oznamuje stav světelného bodu a informace o jeho využití, zatímco otevřená rozhraní API podporují integraci do jiných systémů inteligentních budov, jako je systém ventilace, vytápění a klimatizace.
Propojené osvětlení (InterAct Office) od společnosti Philips Lighting vám může pomoci vytvořit chytrou kancelář

Analýza dat 

Spravujte své osvětlení centrálně a sledujte výkonnost kanceláře na centrálním ovládacím panelu. Snímače oznamují anonymizovaná data o obsazenosti, spotřebě energie, denním světle atd. Jejich analýzou můžete optimalizovat využití prostoru, uspořádání, osvětlení, úklid a systémy ventilace, vytápění a klimatizace s cílem zlepšit efektivitu a snížit náklady.
Propojené osvětlení (InterAct Office) od společnosti Philips Lighting obsahuje software pro správu a analýzu za účelem přijímání rozhodnutí na základě získaných dat

Personalizovaná pracoviště

Zajistěte trvalou angažovanost a produktivitu zaměstnanců pomocí polohových služeb poskytovaných prostřednictvím aplikací pro chytré telefony a využívajících komunikaci viditelným světlem (VLC). Datové toky VLC, které lidské oko nepostřehne, jsou zachyceny fotoaparáty chytrých telefonů a umožňují tak pohodlnější a flexibilnější práci, jako např. vyhledání trasy a personalizované ovládání klimatu a osvětlení.
Propojené osvětlení (InterAct Office) od společnosti Philips Lighting umožňuje vyhledání trasy a personalizaci pracoviště pomocí chytrého telefonu