Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.

1.

Nastavte několik zón osvětlení, které vyhovují uspořádání vaší parkovací garáže, a nakonfigurujte je tak, aby došlo k automatickému rozsvícení při detekování chodců nebo vozidel a automatickému stmívání, když není detekován žádný pohyb. Nastavení specifických zón, úrovní stmívání, trvání a doby svícení záleží zcela na vás a lze je kdykoli překonfigurovat.
Klikněte pro zvětšení

2.

Když dojde k detekci chodce, cesta před ním se rozsvítí na 100 %, aby se cítil bezpečně a pohodlně. Když chodec opustí zónu osvětlení, světlo se setmí na úroveň 20 % za účelem úspory energie.
GreenParking od společnosti Philips Lighting: optimalizujte osvětlení parkoviště pro chodce pomocí detekce přítomnosti a zónového stmívání

3.

Když vozidlo projíždí garáží, světlo před ním se aktivuje na 100 %, aby se zvýšila bezpečnost a manévrovatelnost. Když není detekován žádný pohyb, světlo se po uplynutí předem nastaveného času setmí.
GreenParking od společnosti Philips Lighting: optimalizujte osvětlení parkoviště pro vozidla pomocí detekce přítomnosti a zónového stmívání