Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  GreenWarehouse

   

  Energeticky účinné LED osvětlení pro průmysl a logistiku

   

   

  Váš dosud nejúčinnější sklad

  Dny nákladného nepřetržitého osvětlení pro průmysl a logistiku jsou minulostí. GreenWarehouse vám umožňuje zajistit bezpečné účinné průmyslové osvětlení dle potřeby, a to díky snímačům, které detekují osoby a vozidla a automaticky upravují osvětlení na správnou úroveň.

   

  GreenWarehouse se hodí do nových i stávajících skladů a průmyslových budov jakékoli velikosti, ať už jde o otevřené prostory nebo regálové sklady. Díky energeticky účinným LED průmyslovým světlům s dlouhou životností a flexibilním zónám stmívání lze ušetřit až 50 %* z nákladů na energii.

   

  Snadno se instaluje – jednoduše stačí vyměnit svítidla. Není nutná žádná kabelová infrastruktura a bezdrátové ovládací prvky vám umožní systém snadno nakonfigurovat.

  * Na ploše 10 000 m2 za dobu 10 let na základě porovnání instalačních a provozních nákladů systému GreenWarehouse s tradičním zářivkovým řešením nainstalovaným bez ovládacích prvků stmívání.
  GreenWarehouse – chytřejší osvětlení skladů

  Přehled výhod GreenWarehouse 

  Průmyslové osvětlení GreenWarehouse od společnosti Philips Lighting dokáže skladu ušetřit až 50 % nákladů na energii
  Vytvořte bezpečné a hospodárné prostory s detekcí přítomnosti, ve kterých se osvětlení každé činnosti aktivuje pouze v případě potřeby
  Přizpůsobte si zóny a profily osvětlení a úrovně stmívání tak, aby poskytovaly tu správnou úroveň osvětlení s cílem zachovat produktivitu vašeho týmu a dosáhnout úspory energie
  Snižte náklady na údržbu pomocí LED průmyslových světel s dlouhou životností a ušetřete ještě více na spotřebě energie nastavením stmívání na 10 %
  Začněte rychle pomocí bezdrátových ovládacích prvků typu „plug-and-play” a snadno překonfigurujte své osvětlení, pokud se uspořádání vašich prostor změní

  Co umožňuje GreenWarehouse

   

  Systém GreenWarehouse od společnosti Philips Lighting vám umožňuje vytvořit flexibilní zóny stmívání. Bude tak zachována bezpečnost, pohodlí i produktivita všech osob.

  Jak to funguje


  GreenWarehouse je kompletní průmyslový systém osvětlení, který můžete nakonfigurovat tak, aby vyhovoval potřebám vašich skladových nebo logistických prostor.

  Systém osvětlení vám umožňuje vytvářet vlastní zóny osvětlení, nastavovat vlastní úrovně stmívání a plánovat dobu trvání rozsvícení konkrétních světelných lišt. Protože jde o efektivní systém typu „plug-and-play”, v místě instalace je třeba vynaložit pouze minimální námahu. Snímače pro detekci přítomnosti lze nainstalovat dvěma způsoby: instalací externích snímačů na stěnu nebo na strop tak, jak to nejlépe vyhovuje uspořádání vaší budovy, nebo výběrem svítidel s integrovanými snímači s cílem eliminovat potřebu instalace dalšího hardwaru.

   

  Jsme schopni nabízet nejmodernější řešení pro všechny součásti skladu, včetně otevřených prostor, regálových systémů a studeného skladování. Díky bezdrátovým ovládacím prvkům se snadno ovládají a nastavují, zatímco díky jejich pohybovým snímačům se přímo podílí na snižování spotřeby energie. Jelikož je systém plně flexibilní, můžeme vám vytvořit balíček na míru podle vašeho skladu bez ohledu na jeho velikost. 

  Svítidla připravená na systém GreenWarehouse

  GentleSpace gen 2 od společnosti Philips Lighting: mimořádně energeticky účinné osvětlení s vysokými stropy

  GentleSpace gen 2

   

  Dosahujte úspor pomocí tohoto předního energeticky účinného svítidla, které nabízí flexibilní možnosti pro osvětlení prostor s vysokými stropy, a využívejte centrální nouzovou síť PSED.

  GreenUp Highbay od společnosti Philips Lighting: energeticky účinné LED osvětlení s vysokými stropy pro průmyslové prostory s vysokými stropy

  GreenUp Highbay  


  Zlepšete provozní efektivitu ve vašem průmyslovém prostředí s vysokými stropy výměnou vašeho 400W HID a T5 6x54W osvětlení s vysokými stropy. Vyberte si bezdrátovou možnost GreenUp Highbay pro získání až 88% úspory energie s detekcí přítomnosti a ovládáním pomocí ručního dálkového ovládání.
  GreenPerform Highbay od společnosti Philips Lighting: energeticky účinné osvětlení pro prostory s vysokými stropy s LED optikou pro vysoké regály

  GreenPerform Highbay


  Rychle dosáhněte úspory energie výměnou vašeho osvětlení pro prostory vysokými stropy 250 a 400 W HID za LED optiku pro vysoké regály. Je speciálně navržena k osvětlení vertikálních ploch ve skladech za účelem dosažení optimální viditelnosti v jakémkoli prostředí.
  GreenPerform Batten od společnosti Philips Lighting: energeticky účinná průmyslová LED světla s dlouhou životností, která lze ovládat bezdrátově

  GreenPerform Batten


  Ušetřete až 50 % na energii ve srovnání s běžnými lištami T8 díky LED komerčnímu osvětlení, které můžete bezdrátově ovládat dálkovým ovládáním.
  Maxos Fusion od společnosti Philips Lighting: snižte náklady na osvětlení skladu pomocí LED propojovacího systému s integrovanými snímači

  Maxos Fusion


  Získejte vynikající kvalitu světla za použití menšího počtu svítidel a snižte náklady na osvětlení skladu o více než 50 % ve srovnání se zářivkami. Tento LED propojovací systém má integrované snímače sloužící k shromažďování dat o používání skladu, aby bylo možné dále vylepšovat provozní účinnost. 
  Pacific LED od společnosti Philips Lighting: robustní voděodolná svítidla poskytující vysoce kvalitní bílé světlo ve vašem skladu

  Pacific LED  


  Získejte vysoce kvalitní bílé světlo pomocí robustních a voděodolných svítidel, která minimalizují oslnění a snadno se instalují díky chytrým koncovkám. 

  Služby pro systém GreenWarehouse

  služby během životního cyklu

  Služby během životního cyklu

  Ochraňte svou investici do průmyslového osvětlení pomocí balíčku přizpůsobených služeb od společnosti Philips Lighting, který obsahuje dlouhodobou údržbu pro zajištění bezproblémového provozu.

  Případové studie

  Kontaktujte nás

  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy

  Prohlédněte si další systémy osvětlení pro vaše zařízení