Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.

Indukčně napájené značky

Naše inteligentní LED značky používají průlomové indukční napájení Inductive Power Transfer (IPT) a bezdrátově odebírají energii ze zapuštěného kabelu. Kabel dlouhý 2,5 km můžete napájet jedním zdrojem napájení, což je více než trojnásobná délka, kterou umožňuje kabelový systém. Dochází tím ke snížení celkových provozních nákladů.
Nižší celkové provozní náklady s indukčně napájenými LED značkami

Aktivní navádění na silnici

Inteligentní ovládací prvky vám umožňují bezdrátově komunikovat pomocí mikroprocesorů v každém světle. LED značky lze instruovat tak, aby zůstaly zhasnuté, stmívaly se, blikaly, rozsvěcely se postupně nebo měnily barvu a upozorňovaly tak motoristy na změnu podmínek.
Indukčně napájené LED značky lze ovládat individuálně, aby došlo ke zvýšení bezpečnosti

Výkonné bezpečnostní osvětlení

Rozsvícené značky jsou viditelné z větší vzdálenosti než pasivní odrazky, čímž se zvyšuje bezpečnost. Jsou umístěné v zorném poli řidiče, takže navádění je intuitivní díky namířeným paprskům, které silnici jasně označují za deště, mlhy, denního světla i za tmy.
Zvyšte viditelnost za jakýchkoli podmínek na silnici nebo v tunelu pomocí LED značek

Snadná instalace a údržba

Indukčně napájené značky mohou bezpečně instalovat, měnit a udržovat nejen elektrotechnici, ale i laici, čímž dochází k úspoře nákladů a urychlení oprav. Jsou voděodolné, robustní, mají dlouhou životnost a nabízejí vysoký výkon za extrémních podmínek.
LED značky nabízejí snadnou instalaci a údržbu a jsou velmi odolné

Inteligentní ovládání a diagnostika

Po připojení můžete každou LED značku ovládat a monitorovat nezávisle na ostatních a přijímat upozornění a hlášení pomocí relé nebo rozhraní SCADA, což vám pomůže předvídat závady a řešit problémy rychleji.
Inteligentní ovládání a diagnostika urychlují řešení závad LED značek