Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  OneSpace Luminous Ceiling

   

  Vytvořte unikátní design pomocí stropních panelů OneSpace

  Nová koncepce stropu

  Vytvořte unikátní design pomocí stropních panelů OneSpace Luminous Ceiling a proměňte jakýkoli interiér zásluhou homogenního stmívatelného světla, které eliminuje stíny a zlepšuje akustiku.

   

  Stropní panely Philips OneSpace vydávají záři, která působí jako přirozené denní světlo a vytváří klidný a ničím nerušený prostor. Jsou navrženy tak, aby byly diskrétní. Každá jednotka je tenká a kompaktní a elegantně zapadá do designu vašeho interiéru. Integrací LED světel do látky dochází k vytvoření stropního povrchu s bílým světlem. Stropní panely zcela skrývají zdroj světla a současně pohlcují hluk.

  Video o nové koncepci stropu

  Přehled výhod OneSpace 

  Vytvořte jedinečný design pomocí stropních panelů Philips OneSpace Luminous Ceiling a změňte svůj interiér
  Uspořte energii

  Homogenní světlo

  Jednotný rozptyl světla zlepšuje dojem denního světla a poskytuje lepší zážitek

  Uspořte energii

  Flexibilita designu

  Minimalistický design elegantně zapadá do stávající architektury

  Uspořte energii

  Zvýraznění smyslů

  Tlumí hluk a zlepšuje akustiku místnosti pohlcováním zvukové ozvěny

  Uspořte energii

  Snadná integrace

  Snadno se integruje do vašeho systému správy budov, např. pomocí brány nebo integračního zařízení se suchými kontakty pro správce budov

  Uspořte energii

  Jednoduchá montáž

  Jednotka připravená k instalaci se snadnou montáží i údržbou

  Co umožňují stropní panely OneSpace Luminous Ceiling

   

  Stropní panely OneSpace od společnosti Philips Lighting, které se dokonale hodí do obchodů, pohostinských zařízení a vnitřních veřejných prostor, poskytují jednotné neoslňující světlo a akustický komfort a současně eliminují rušivé prvky na stropě.

  Jak to funguje

   

  Stropní panely OneSpace Luminous Ceiling lze jednoduše integrovat do stávající architektury a jsou k dispozici v celé řadě velikostí, aby splnily vaše specifické požadavky. Jednoduše je nainstalujte pomocí sady drátů nebo držáků. Ovládací prvky stropních panelů lze jednoduše integrovat do vašeho systému správy budov, např. pomocí brány nebo rozhraní se suchými kontakty. 

  Ultra tenký stropní panel OneSpace Luminous Ceiling od společnosti Philips Lighting se dodává v 6 standardních velikostech.

  K dispozici v řadě velikostí

  Stropní panely OneSpace Luminous Ceiling se dodávají v celé řadě dostupných velikostí. Další informace najdete v listu specifikací, který je níže k dispozici ke stažení.
  Nainstalujte své stropní panely Luminous Ceiling způsobem, který nejlépe vyhovuje vaší designové představě – k instalaci použijte standardní dodávanou sadu drátů

  Montážní sada drátů

  Nainstalujte své stropní panely Luminous Ceiling způsobem, který nejlépe vyhovuje vaší designové představě. K instalaci použijte standardní sadu drátů. Stříbrný ocelový drát s nastavením výšky min. 100 mm, max. 2000 mm (součástí balení).
  Nainstalujte své stropní panely Luminous Ceiling způsobem, který nejlépe vyhovuje vaší designové představě – k instalaci použijte montážní držáky

  Montážní držáky

  Jiným způsobem instalace vašich stropních panelů OneSpace Luminous Ceiling ke stropu nebo podhledu je použití montážních držáků (součástí balení).

  Případové studie

  Kontakt

  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy. 

  Další informace o systémech osvětlení pro vaši budovu