Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.

1. Vynikající homogenní světlo

Panely OneSpace integrují LED světla do látky a dochází tak k vytvoření stropního povrchu s bílým světlem. Stropní panely zcela skrývají zdroj světla. Panel poskytuje vynikající rovnoměrný rozptyl světla a vytváří lepší zážitek z denního světla. Je tudíž skvělým funkčním světlem pro práci. Výsledkem je krásné homogenní stmívatelné světlo.
Panel OneSpace v sobě integruje LED světla s látkou, čímž vytváří povrch stropu s bílým světlem

2. Nové designové příležitosti

Díky panelu OneSpace se vám otevřou nové možnosti minimalistického designu. Se svými pouhými 120 mm lze ultra tenký panel nainstalovat na stěnu nebo strop a vytvořit tak jedinečný displej v obchodě, pohostinském zařízení nebo kancelářském prostředí.  
Minimalistické světelné panely lze nainstalovat jako volně zavěšené nebo nainstalované na strop a vytvořit tak mimořádný design

3. Zvýraznění smyslů

Panely OneSpace přispívají nejen ke skvělému vzhledu prostoru, ale také zlepšují vaše zážitky. Poskytují jednotné jasné neoslňující LED světlo, které zcela eliminuje stíny, takže můžete vidět jasněji a prohlížet si předměty v jejich skutečném světle. Dokonce zlepšují akustiku místnosti pohlcováním rušivých zvukových ozvěn.
Zdokonalte své zážitky z prostoru pomocí panelů OneSpace a prohlížejte si předměty v jejich skutečném světle

4. Zkrátka chytřejší

Stropní panel je určen k dokonalé integraci do vašich systémů správy budov. Panel OneSpace je připraven k okamžité instalaci a vyznačuje se snadnou montáží i údržbou.
Stropní panel OneSpace lze dokonale integrovat do vašeho systému správy budov

5. Světelný strop OneSpace vyrobený na míru

Stropní panely se dodávají ve standardních velikostech a je možné je kombinovat u projektů do 100 m2. Pokud je váš projekt větší než 100 m2, obraťte se na nás a získejte další informace o zakázkově vyráběných panelech na míru.
Panel OneSpace lze také dodat jako panel vyrobený na míru.