Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.

1. Lepší pocit

Lichotivé rozptýlené světlo vytváří příjemnější pocit a pomáhá ukazovat zákazníky a oděvy v tom nejlepším světle s menším množstvím stínů.
Zkušební kabinka PerfectScene od společnosti Philips Lighting: zrcadlová světla do zkušební kabinky, která pomáhají zákazníkům chytřeji nakupovat

2. Skvělá zkušenost se značkou

Volitelný nástěnný dotykový panel umožňuje zákazníkům přizpůsobit si scénu osvětlení ve zkušební kabince a vybrat si ze tří předem určených nastavení, která simulují denní světlo, kancelář nebo noční osvětlení. Zákazníci tak mohou vidět, jak bude jejich vybraný kus oblečení vypadat v různých prostředích.
Osvětlení zkušební kabinky PerfectScene od společnosti Philips Lighting zákazníkům ukáže, jak bude oblečení vypadat v různých prostředích

3. Snadná instalace

Jednoduše nainstalujte zrcadlová světla pro zkušební kabinky, která se hodí do 95 % zkušebních kabinek. Není vyžadováno žádné uvedení do provozu.
Osvětlení zkušební kabinky PerfectScene od společnosti Philips Lighting: modernizujte svá zrcadlová světla pro zkušební kabinky pomocí řešení typu „plug-and-play”