Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  RoomFlex

   

  Systém pro chytré ovládání pokoje

  Dodejte k zážitkům vašich hostů prvek údivu 

  Nabídněte hostům dokonalý zážitek a zajistěte si jejich věrnost. Systémy pro chytré ovládání pokoje RoomFlex v sobě spojují snímače, inovativní osvětlení a systémy, které mění zákaznické služby.

   

  Zvedněte laťku v oblasti služeb poskytovaných v hotelových pokojích, které jsou schopny rozpoznat hosty či okamžitě upravit osvětlení a pokojovou teplotu, aby se hosté cítili jako doma. Hosté si mohou snadno upravit nastavení pomocí systému ovládání pokoje a mohou si dokonce zvolit, zda se namísto budíku chtějí budit přirozeně světlem.

   

  Váš hotel může být ještě efektivnější zásluhou ovládacího panelu RoomFlex, který lze integrovat do systému vytápění, ventilace klimatizace a dalších systémů správy hotelu, čímž zajišťuje informace o spotřebě energie na osvětlení a obsazenosti pokojů v rámci vašeho hotelu.

  Systém pro chytré ovládání pokoje RoomFlex od společnosti Philips Lighting

  Přehled výhod systému RoomFlex 

  Systém RoomFlex od společnosti Philips Lighting umožňuje hostům ovládat svůj pokoj a manažerům hotelu poskytuje mnohem větší přehled
  Ikona zaškrtnutí

  Přivítejte hosty

  Vstup hosta aktivuje uvítací scénu osvětlení, vzduchotechniku, upozornění na úklid a otevře závěsy.

  Ikona zaškrtnutí

  Zlepšete zážitky hostů

  Hosté používají svůj systém pro chytré ovládání pokoje k personalizaci osvětlení a nastavení preferované teploty. Snímačem aktivované osvětlení zabraňující zakopnutí ochrání hosty v noci a simulovaný východ slunce je přirozeně probudí.

  Ikona zaškrtnutí

  Šetřete energii

  Detekujte denní světlo a obsazenost pokojů a okamžitě nastavte osvětlení a další systémy.

  Ikona zaškrtnutí

  Zlepšete provozní účinnost

  Získejte kompletní přehled v reálném čase o pokojích pro hosty a požadavcích na služby pomocí ovládacího panelu, který můžete integrovat do dalších systémů správy hotelu.

  Ikona zaškrtnutí

  Provádějte proaktivní údržbu

  Provádějte efektivní úklid pokojů a opravy zásluhou snímačů integrovaných v osvětlení hotelového pokoje, jež odesílají SMS zprávy a e-mailová upozornění vašemu týmu.

  Co umožňuje RoomFlex

   

  RoomFlex od společnosti Philips Lighting je systém pro chytré ovládání pokoje, který kombinuje snímače, inovativní LED osvětlení a systémy pro zlepšení zážitků hotelových hostů.

  Jak to funguje

  RoomFlex je kompletní systém osvětlení hotelového pokoje typu „plug-and-play”, který se přizpůsobuje potřebám vašeho hotelu. Funguje s širokou škálou profesionálních žárovek, svítidel a snímačů značky Philips. Chcete-li zjistit, která zařízení jsou doporučena pro vaši zemi nebo region, obraťte se na daný obchodní kontakt společnosti Philips Lighting.
  Systém pro chytré ovládání hotelového pokoje RoomFlex od společnosti Philips Lighting poskytuje ovládání pomocí ovládacího panelu a lze jej integrovat do jiných hotelových systémů

  Hotelový ovládací panel RoomFlex  

  Váš ovládací panel vám zobrazuje všechny místnosti ve vaší hotelové síti, takže můžete vidět stav, požadavky na údržbu a data z integrovaných hotelových systémů, jako je systém vytápění, ventilace a klimatizace nebo Opera Oracle.
  Panel Antumbra od společnosti Philips Lighting přizpůsobí váš systém pro chytré ovládání pokoje RoomFlex značce vašeho hotelu

  Ovládací panel pokoje Antumbra

  Ovládací panely pro pokoje se rozsvítí, když detekují hosta. Lze je přizpůsobit identitě značky vašeho hotelu (prostřednictvím výběru požadovaného písma a tlačítek) a nainstalovat jako součást systému vytápění, ventilace a klimatizace za účelem zobrazování pokojové teploty a ovládacích prvků. Vestavěné hodiny mohou také zajišťovat buzení hostů.

  Případové studie

  Kontakt

  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy. 

  Spokojené probuzení

   

  Hoteloví hosté mohou nyní převzít kontrolu nad

  osvětlením, snáze mohou usínat a jemně se probouzet

  simulovaným východem slunce. Jde o skvělý způsob

  zlepšení zážitků z pobytu ve vašem hotelu.

  Prohlédněte si další systémy osvětlení pro váš hotel