Další značky od

  Jezděte s pocitem bezpečí
  a bezpečně

  Automobilové osvětlení


  Světlo nám při řízení může pomoci cítit se bezpečně. Jasné, silné světlomety zlepšují viditelnost, aniž by oslňovaly ostatní řidiče. Přesné osvětlení uvnitř vozidla zvyšuje pohodlí, aniž by rozptylovalo řidiče. Společnost Philips Automotive je již skoro sto let odhodlána poskytovat nejlepší osvětlení ve své třídě pro sekundární trh a výrobce a dodavatele originálního vybavení. Jedno ze tří vozidel na světě je vybaveno žárovkami Philips. 

  Portfolio výrobků

   

  Výrobky Philips pro automobily nabízejí řešení, která potřebujete k uspokojení vašich zákazníků. Online katalog výrobků obsahuje reprezentativní portfolio. Je proto možné, že některé výrobky nejsou ve vaší zemi k dispozici. Pro více informací prosím zvolte svou lokalitu.

  Vůz opravovaný v garáži

  Garáže


  Zjednodušte údržbu. Díky kompaktním a výkonným inspekčním lampám můžete svítit tam, kam potřebujete, a to i ve stísněných prostorech. Vylepšete vozy svých zákazníků pomocí světel se snadnou instalací, která vydrží déle a jasněji svítí.

   

  Společnost Philips vytvořila užitečné prodejní a marketingové nástroje sloužící pro lepší seznámení s našimi výrobky a jejich prodej a k naplnění očekávání vašich zákazníků. Nástroje, jako jsou brožury, letáky a katalogy, obsahují výhody a kompletní nabídku inovativních osvětlovacích výrobků Philips v kvalitě originálního vybavení, nový užitečný držák na zeď vám pomůže najít náhradní žárovku během okamžiku a výstavky na podlahu a pult slouží vašim zákazníkům a pomáhají jim při výběru našich osvětlovacích výrobků.

  Záběr zevnitř vozu do parkovací garáže

  Velkoobchody


  Poskytněte svým zákazníkům nejnovější inovace v osvětlení. Naše LED systémy osvětlení vozidel mají delší výdrž, vyšší jas a zvyšují pohodlí řidičů. Usnadněte zákazníkům rozhodování pomocí našich atraktivních marketingových materiálů.

  Společnost Philips udržuje blízký vztah se svými mezinárodními obchodními manažery, což nám umožňuje dosahovat vyššího výkonu pomocí zplnomocnění, rychlejšího rozhodování a zvýšené produktivity. Napříč Evropou máme specializované prodejní a marketingové týmy, které nabízejí bezkonkurenční odbornost uzpůsobenou na míru pro každou konkrétní zemi. Naše zkušenosti a logistické znalosti umožňují tvorbu lokálních aktivačních kampaní a poskytujeme infrastrukturu pro vytváření místních akčních nabídek s místními nástroji pro pokladní místa pro každou konkrétní zemi.

   
  Zákazník u pokladny v samoobsluze

  Maloobchodníci


  Společnost Philips jako expert na lampy pro automobilový průmysl a profesionální výrobky jako inspekční LED lampy nabízí bezkonkurenční znalost a povědomí o trhu automobilového osvětlení. Nabízí vám celou řadu různorodých výrobků podporovanou propagačními nástroji a řešeními stavějícími na intuitivních nástrojích pro správu kategorií.

   

  Společnost Philips vytvořila užitečné prodejní a marketingové nástroje sloužící pro lepší seznámení s našimi výrobky a jejich prodej a k naplnění očekávání vašich zákazníků. Nástroje, jako jsou letáky a podložky na pult, vysvětlují výhody a představují kompletní nabídku inovativních osvětlovacích výrobků Philips v kvalitě originálního vybavení, výstavky na podlahu a pult spolu s vysoce kvalitním průvodcem aplikacemi lépe slouží vašim zákazníkům a pomáhají jim při výběru našich osvětlovacích výrobků.

  Detail přední části auta jedoucího tunelem

  OES


  Vytvářejte hodnotu pro své zákazníky. Získejte nové toky příjmů. Dosáhněte svých cílů rychleji. Všem našim partnerským prodejcům originálního příslušenství nabízíme komplexní marketingovou podporu, která podpoří růst vašeho podnikání.

  Snažíme se prodejcům originálního příslušenství poskytnout přizpůsobené aplikace pomocí tvorby automobilových osvětlovacích řešení té nejvyšší kvality, která vyhovují přísným evropským standardům s nulovou tolerancí vad. Nabízíme marketingovou podporu, kterou ve svém podnikání při vytváření hodnoty pro své zákazníky potřebujete. Partnerství se společností Philips nabízí inovativní řešení, která přilákají více zákazníků, a vytváří příjem navíc pro vaše podnikání.

   
  Detail automobilu

  OEM


  Snažíme se pro dnešní automobilový průmysl vytvářet osvětlovací řešení nejvyšší evropské kvality. Rozvíjením našich schopností a podporou našich zákazníků vytváříme smysluplná partnerství, která vedou k oboustrannému úspěchu a inovativním osvětlovacím řešením.

  Zkušenosti a znalosti společnosti Philips znamenají, že naše pracovní partnerství mají příznivé výsledky, jelikož naše celosvětová síť podpory umožňuje úspěch na místní úrovni. Naše snaha o nový a inovativní styl a koncepty znamená, že nabízíme jedinečnou image značky, která propaguje jak styl, tak i bezpečnost. LED diody nabízejí výborný tepelný výkon za použití menšího chladiče a mělčího pouzdra, což má za následek vyšší flexibilitu konstrukce a větší úspory nákladů.

   

  Zjistěte více


  Automobilové nástroje

   

  Společnost Philips Automotive vám nabízí profesionální nástroje a služby, jako jsou průvodci a školení, pro vaši maximální spokojenost.

  Témata