Další značky od

  Osvětlení 
  nákladních vozů

  Výrobky Philips pro automobily nabízejí řešení, která potřebujete k uspokojení vašich zákazníků. Online katalog výrobků obsahuje reprezentativní portfolio. Je proto možné, že některé výrobky nejsou ve vaší zemi k dispozici. Pro více informací prosím zvolte svou lokalitu.

  Osvětlení nákladních vozů Philips


  Společnost Philips vyvíjí a dodává osvětlovací řešení pro potřeby vlastníků velkých i malých vozových parků autobusů a nákladních vozů, dopravních oddělení a profesionálních autoservisů. Nabízíme úplnou řadu halogenových, xenonových a LED světel pro napětí 24 V určených pro nákladní vozy, autobusy a těžká užitková vozidla. Seznamte se s nabídkou xenonové řady Philips! Žárovky Xenon X-tremeVision nabízející až o 50 % více světla jsou jednoduše silnější než kdy dříve. Žárovky Xenon Vision ideální pro výměnu jsou zajímavé především pro vlastníky velkých vozových parků.

  24 V halogenová řešení


  Žádné jiné žárovky jim nemohou konkurovat. Nová žárovka Philips MasterLife má nejdelší výdrž ze všech 24 V žárovek na trhu. Poráží veškerou konkurenci a udržuje váš autobus nebo nákladní vůz déle v provozu! Objevte žárovky MasterDuty a MasterDuty BlueVision, které nabízejí maximální odolnost vůči vibracím a styl. Celá řada inovativních 24 V osvětlovacích řešení Philips je navržena tak, aby přidala hodnotu vašemu podnikání a zároveň potěšila vaše zákazníky!

   

  Seznamte se

  24 V halogenová řešení

  Xenonová řešení pro nákladní vozy


  Seznamte se s plně přepracovanou řadou xenonových světel Philips, jedničkou zákazníků* mezi xenonovými světly. Nová řada xenonových světel nabízí ještě více světla na silnici a uspokojí tak i ty nejnáročnější řidiče. Samozřejmostí je vysoká kvalita a výkonnost. Pro dokonalou souhru bezpečnosti a stylu.

   

  Seznamte se

  Xenonová řešení

  24 V signální a interiérové žárovky


  24 V signální a interiérové žárovky Philips nabízejí širokou řadu osvětlovacích řešení ve standardním nebo LED provedení pro váš nákladní vůz, autobus nebo těžké užitkové vozidlo. Od předních, postranních nebo zadních signalizačních světel až po mlhovky a osvětlení poznávacích značek – společnost Philips vám pro váš vůz poskytne vysoce výkonné žárovky s dlouhou výdrží.

   

  Seznamte se

  signální

  24 V náhradní sady


  Náhradní sady 24 V MasterDuty pomáhají vašim vozidlům co nejvíce jezdit a minimalizují odstávky. Řidiči nákladních vozů, autobusů a těžkých užitkových vozidel musí být připraveni na výměnu žárovek. Společnost Philips vytvořila náhradní sady, které uspokojí vaše požadavky na osvětlovací řešení, když jste na cestách.

   

  Seznamte se

  náhradní sady

  Nástroje pro nákladní vozy

   

  Společnost Philips Automotive vám nabízí profesionální nástroje a služby pro vaši maximální spokojenost

   

  Témata