Další značky od

  Bezpečnost 
  Philips

  Bezpečná viditelnost Philips


  Základní pravidlo bezpečnosti na silnici zní – vidět a být viděn. Bezpečnost na silnici začíná kvalitním osvětlením vozu!

  Prevence nehod


  Světlo má pro bezpečnou jízdu zásadní význam a současně představuje první a jediný prvek kruhu bezpečnosti, který skutečně pomáhá předcházet nehodám. Společnost Philips propaguje aktivní bezpečnost a předcházení nehodám zvyšováním celkové viditelnosti a osvětlení silnic. Řidiče tak lze zpozorovat dříve a oni sami vidí dále dopředu na cestu, mohou se tedy vyhnout potenciálnímu nebezpečí. Aktivní řešení bezpečného osvětlení Philips pomáhá ve spojení s pasivními bezpečnostními prvky vozidel zvyšovat celkovou jistotu řidiče a podporuje bezpečné řízení.
  postupujte podle 6 bezpečnostních kroků, abyste zabránili nehodám

  Okolnosti


  Jízda v noci a špatné povětrnostní podmínky jsou hlavním faktorem u více než 60 % automobilových nehod. Lidské oko je špatně přizpůsobeno pro vidění ve tmě: mladý řidič s dokonalým zrakem v noci ztrácí 2/3 svých zrakových schopností. Kvalita nočního vidění se také rychle zhoršuje s věkem. Oko člověka ve věku 45 let například potřebuje čtyřikrát více světla než ve věku 25 let, aby zaregistrovalo stejné množství informací.
  Diagramy zobrazující procenta jízdy v noci a za špatného počasí

  Snížená schopnost nočního vidění má za následek:

  • horší vnímání barev a nižší kontrast
  • vyšší citlivost vůči oslnění
  • horší odhadování vzdálenosti
  • únavu

  Graf zobrazující zvýšení množství nehod souvisejících s mladšími řidiči


  Výkonné halogenové a xenonové osvětlení Philips pomáhá tyto potíže potlačit a umožnit co nejlepší noční vidění v každém věku. Osvětlení Philips je přesné a výkonné, což usnadňuje rozpoznávání překážek a poskytuje řidiči více času na reakci.

   

  Vyrábíme vysoce kvalitní automobilové osvětlení s maximálním světelným tokem a dlouhotrvajícím výkonem, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout ta nejúčinnější osvětlovací řešení. Víme totiž, že naše vysoce kvalitní osvětlení může zachránit životy.

  Témata