Další značky od

  Inspekční LED lampy 

  Výrobky Philips pro automobily nabízejí řešení, která potřebujete k uspokojení vašich zákazníků. Online katalog výrobků obsahuje reprezentativní portfolio. Je proto možné, že některé výrobky nejsou ve vaší zemi k dispozici. Pro více informací prosím zvolte svou lokalitu.

  Inspekční a pracovní LED lampy


  Nové inspekční a pracovní LED lampy čerpají z uznávaných zkušeností společnosti Philips s vývojem a aplikací osvětlení v široké škále oborů, jako je osvětlení obchodů, domů, kanceláří i automobilů. Seznamte se s novými a vylepšenými inspekčními a pracovními LED lampami Philips určenými pro pracovníky na místech, kde je důležitá přesná vizuální kontrola a kde je nutné zachovat bezpečnost a pohodlí. Nejmodernější inspekční a pracovní LED lampy jsou vyrobeny výhradně z kvalitních materiálů podle nejvyšších standardů kvality originálního vybavení. Vydávají přirozené, ale velmi výkonné světlo s teplotou od 6 000 K do 6 500 K, což je to nejlepší spektrum pro pohodlnou a soustředěnou práci.

  Zažeňte tmu


  Profesionální mechanici a technici musí každý den řešit mnoho složitých problémů. Někdy však není největším problémem diagnostikovat závadu, ale zajistit si dostatek místa, světla a obratnosti k její nápravě. Můžeme vám pomoci osvětlit každý detail s maximální přesností.
  zažeňte tmu

  Kompaktní osvětlovací nástroje


  Přenosný pomocník, který kombinuje vysoce výkonnou LED technologii s robustní a pohodlnou konstrukcí a kompaktními rozměry.

  Seznamte se
  Muž se dívá na motor automobilu pomocí LED lampy Philips Penlight

  Vícenapěťové profesionální osvětlovací nástroje


  Seznamte se se dvěma výkonnými vícenapěťovými (100~240V) pracovními LED lampami navrženými pro údržbu a dlouhodobé inspekční práce.

  Seznamte se
  Pracovní LED lampa pomáhá lépe vidět muži opravujícímu automobil
  Pracovní LED lampa pomáhá lépe vidět muži opravujícímu automobil
  Pracovník používající dobíjecí pracovní LED lampy

  Profesionální osvětlovací nástroje bez kabelů


  Seznamte se s výkonnými a všestrannými dobíjecími pracovními LED lampami bez kabelů pro jakékoli údržbové práce.

  Seznamte se

  Vícesměrový osvětlovací LED systém


  Vícesměrový osvětlovací systém se skládá ze tří nezávislých LED modulů, které můžete umístit, kamkoli potřebujete. Dokáže osvětlit interiér nebo exteriér vozidla nebo jakékoli jiné pracoviště.

  Objevit
  Automobil s otevřenou kapotou

  Automobilové nástroje

   

  Společnost Philips Automotive vám nabízí profesionální nástroje a služby, jako jsou průvodci a školení, pro vaši maximální spokojenost.