Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Hue Play povýší hraní her, sledování filmů a poslech hudby na výjimečný zážitek

   

  Mnoho uživatelů si zvyklo na používání chytrého osvětlení, jež zahrnuje především LED pásky, interiérová světla a žárovky. Novinkou v chytrém osvětlení jsou stolní lampy Hue Play, jež kromě dobře známých funkcí časovače či změn scén přichází se zcela novou aplikací Hue Sync. O nových možnostech osvětlení jsme se rozepsali v následujících řádcích.

  Philips Hue Play umožňuje po spárování s můstkem Bridge využívat klasických funkcí chytrého osvětlení, mezi které se řadí čtení barev z fotografií, časové nastavení rozsvícení a zhasnutí světel nebo napojení na IFTT. Díky němu je možné propojit osvětlení s celou řadou zařízení v domácnosti. Světlo reaguje třeba na příchozí e-maily, zprávy nebo hovory. Aplikace Hue Sync však otvírá nové dimenze chytrého osvětlení, jež ocení především zapálení hráči, filmoví fanoušci nebo hudební nadšenci.
  Hue Play přizpůsobí osvětlení dané scéně

  Hue Sync citlivě reaguje na změnu zvuku

   

  Díky aplikaci Philips Hue můžete využívat inovativní nástroje pro ovládání světla. Zvolte si barevnou atmosféru z vašich fotografií, nastavte si osvětlení při západu či východu slunce nebo světlo ovládejte pomocí hlasu. Aplikace je kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa.

   

  Hue Sync je ale zcela nová aplikace, jež umožňuje synchronizovat světelné signály na základě zvuků z her, videí nebo hudby přehrávané v počítači se systémem Windows 10 nebo MacOS. Aplikace Hue Sync umožní světlu reagovat na zvukové změny, čímž umocňuje zážitek ze sledování filmů, hraní her nebo poslechu hudby. Pro dokonalý požitek je vhodné otočit světlo ke zdi.

   

  Hue Play dokáže rozeznat pomalou a rychlou hudbu nebo filmy či hry s akčními scénami. Podle toho následně upraví barvu, intenzitu a frekvenci světelných efektů.

  Jednoduché provedení do každého interiéru


  Designové zpracování Hue Play osvětlení je nenápadné, takže snadno zapadne do každého interiéru. Lampa je k dostání v neutrální bílé nebo černé barvě a přes mléčně bílé sklo dokáže vyprodukovat 16 milionů barev.
  Natočte lampičky Philips Hue Play ke stěně – a o výjimečný zážitek je postaráno

   

  Osvětlení je možné instalovat v několika polohách. Při využití stojanu může být Hue Play umístěno přímo na nábytku buď v horizontální, nebo vertikální poloze. Přiložené kruhové držáky však umožňují také instalaci na zadní část televize nebo PC monitoru, takže zdroj osvětlení nebude vidět.

   

  U uživatelů si Hue Play získalo oblibu mimo jiné také proto, že je možné jej snadno přenášet z místa na místo a do jednoho napájecího adaptéru zapojit až tři tato osvětlení. Hue Play tedy pro svůj provoz potřebuje jen jednu zásuvku. Instalace světel a propojení s aplikací je snadné, takže si efektů můžete užívat prakticky okamžitě.

   

  Hue Play je stylovým multifunkčním světlem, které doplňuje rodinu chytrého osvětlení Philips a rozšiřuje možnosti jeho využití. Objevíte díky němu nový rozměr vašich oblíbených filmů, hudebních interpretů nebo příběhů počítačových her. Tento zážitek si zkrátka musíte prožít.

   

  Více na Meethue.com