Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Rozsviťte si venkovní osvětlení s LED žárovkami Philips


  Od roku 2012 žárovky LED postupně nahrazují tradiční halogenové žárovky ve vnitřním i venkovním osvětlení. Za šetrností k přírodě, výrazně delší dobou trvanlivosti, energetickou účinností a finanční úsporou světelných zdrojů LED Philips stojí především jejich kvalita. 

  Kolik ušetříte s žárovkami LED od Philips


  Používáním LED žárovek lze snížit spotřebu energie až o 90 %. Díky tomu ročně ušetříte nemalé peníze. Zvlášť patrné to je u venkovního solárního osvětlení. Dobíjí se během dne, nespotřebuje žádnou energii, a přesto svítí dlouhé hodiny. LED žárovka Philips totiž vydrží mnohonásobně déle než běžná, její životnost dosahuje 25 až 50 tisíc hodin svícení.
   

  Pro trvalé umístění ve venkovním prostředí jsou LED žárovky jako stvořené a nacházejí v něm široké uplatnění. Vyznačují se bezpečným provozem, teplo nevydávají ani během dlouhého svícení a odolávají i ledovému počasí. Při použití závěsných venkovních svítidel Philips nezabírají takřka žádný prostor.

  Venkovní světlo od žárovek LED

   

  Nástěnná venkovní svítidla lze použít uvnitř a díky voděodolné konstrukci též v exteriéru, jsou ideální pro venkovní osvětlení chodníku nebo terasy. Mají senzor pohybu, který je automaticky rozsvítí, jakmile se někdo přiblíží.
   

  Kvalitní světelné zdroje LED v zahradních lampách umí vykouzlit jedinečnou dekorativní atmosféru a v případě potřeby lze intenzitu jejich svícení na zahradě snadno ztlumit. Žárovky LED navíc úspěšně bojují s bolestí hlavy, únavou či stresem, jelikož při svícení neproblikávají jako nekvalitní diody LED. 

  Na kvalitu venkovního osvětlení Philips se můžete spolehnout

   

  Veškeré škodlivé vlivy jsou u LED žárovek Philips minimalizovány splněním všech platných norem včetně mezinárodního bezpečnostního standardu IEC 62471. Tato norma definuje osm hrozeb pro zrak od svítidel překračujících přípustný objem světla, který smí dopadat na kůži a oční rohovku.

   

  Jak Philips garantuje kvalitu svých výrobků? Prodává jen takové, které splňují náročné interní standardy kvality (o hodně vyšší, než všeobecně platné standardy v EU). Testem v tzv. „stroji času“ například projdou pouze výrobky, které odolávají negativním vlivům vlhka a teploty. To samé platí i pro nárazový test ve fotometrické laboratoři.

  Přichází Philips SceneSwitch LED

   

  Žhavou, během testů již prověřenou novinkou je žárovka Philips SceneSwitch LED. Zamiluje si ji každý, kdo touží měnit intenzitu osvětlení podle aktuální atmosféry. Bez jakékoliv další instalace či stmívače lze snadno upravit nastavení z jasného světla na přirozené osvětlení až po decentní teplou záři. Stačí k tomu stávající vypínač. Žárovka dokáže i takové užitečné drobnosti jako automatické zapamatování posledního nastavení a synchronizaci více žárovek v jedné místnosti.

   

  Na žárovky LED od Philips se lze spolehnout kdykoliv. Vytvoříte s nimi vnitřní i venkovní světlo přesně podle vašich představ a v dlouhodobém horizontu vždy ušetříte.