Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Světla Philips Hue zazáří ještě výhodnější cenou příslušenství


  Inteligentní bezdrátové osvětlení Philips Hue přináší příznivé změny v řadách Philips Hue White, White Ambiance a White and Color Ambiance. Jestliže chcete svou domácnost chytře rozsvítit, pak vás potěší výhodný startovací balíček. Pokud již u vás Philip Hue září, jistě oceníte žárovky ve výhodnějším balení. A to vše navíc v obalech s vylepšeným designem.
  Výrobce designového smart osvětlení Philips Hue přichází s příjemnými novinkami, které zajisté potěší nejen zkušené uživatele inteligentního osvětlení, ale i ty, kteří jeho pořízení do své domácnosti teprve zvažují. Změny se týkají příznivějších cen při nákupu příslušenství, a to včetně žárovek hned ve třech produktových řadách. Obaly navíc dostanou nový design a příslušenství bude kompatibilní s Apple HomeKit. Pojďme se tedy podívat ještě podrobněji na to, co vám Philips Hue nabízí. Přesvědčí vás prostřednictvím výhodných balení ke koupi?

  Philips Hue osvětlení

   

  Že je ještě neznáte? Jedná se o moderní typ inteligentního osvětlení, které můžete na dálku intuitivně ovládat pomocí aplikace nainstalované do smartphonu nebo tabletu. A co všechno dokáže?

  ·          rozsvěcet i zhasínat světla

  ·          tlumit či zesilovat intenzitu osvětlení

  ·          měnit barevný odstín světla

  ·          vypínat a zapínat světla v určený čas

   

  Podrobnější informace o funkcích Philips Hue osvětlení vám nabízíme v článku Philips Hue, ultramoderní designová svítidla s novými možnostmi ovládání.

  Philips Hue příslušenství

  K zajištění správného fungování osvětlení budete kromě svítidel Philips Hue a žárovek potřebovat ještě Philips Hue Bridge, který je srdcem celého systému a umožní vám ovládat veškeré přidružené výrobky Philips Hue. Zvládne napájet až 50 světel.
   

  Dalším potřebným kouskem pro vaši rozzářenou domácnost pak bude Hue Dimmer Switch – ovladač pro stmívání světel.

  Chytrý vypínač Philips Hue Tap je přenosný a dá se i pověsit na zeď, prostě ho můžete umístit kamkoli. Umožňuje vám ovládat světla i bez telefonu, k tomu slouží 4 tlačítka, která si naprogramujete dle vlastních priorit.

  i Do vypínače Hue Tap nemusíte vkládat baterie ani ho dobíjet. Kinetickou energii k práci si totiž střádá při každém stisku tlačítek.

  Philips Hue Motion Sensor je chytré bezdrátové pohybové čidlo, které vám pomůže automaticky rozsvítit, pokud se ocitnete v jeho dosahu. Přesněji řečeno ve vzdálenosti 5 m a úhlu 100°. Je napájen dvěma AAA bateriemi.

  Žárovky Philips Hue White

   

  Hue White jsou v podstatě základním typem LED žárovek z pestré palety Hue. Neumožní vám sice nastavovat změny barev ani teploty bílé, ale i pro tento druh žárovek je dostupná funkce stmívání, dálkového zapínání/vypínání i časovače.
   

  V prodeji jsou nově výhodná balení 2 žárovek Philips Hue White za speciální cenu 799 Kč. Pokud chcete pouze 1 kus Philips Hue White 9.5W E27, přijde vás na 549 Kč.

  Pro ty, kdo chtějí s chytrým osvětlením začít, je zde nový startovací balíček Philips Hue White 8.5W E27 starter kit. Obsahuje celkem 3 žárovky, hlavní ovladač Hue Bridge a bezdrátový stmívač Hue Dimmer Switch. Celou sadu zakoupíte za 2 699 Kč.

  Žárovky Philips Hue White Ambiance

   

  LED žárovky White Ambiance jsou zlatou střední cestou, pokud nevíte, zda zvolit řadu White, nebo White and Color. Tyto žárovky vám poskytnou možnost přizpůsobit si odstín vydávaného bílého světla. Nicméně volba barevného odstínu u tohoto typu k dispozici není.
   

  Aktuálně můžete využít výhodné nabídky 2 žárovek v jednom balení za speciální cenu 1 649 Kč. Jedna samostatná žárovka Philips Hue White Ambiance 6W E14 vás pak bude stát 949 Kč.

  Pro začátek si můžete zvolit startovací balíček Philips Hue White Ambiance 9.5W A60 Starter kit za výhodnou cenu 3 999 Kč. Najdete v něm 3 žárovky, Hue Bridge a Hue Dimmer Switch.
   

  Pokud budete jednat rychle, podaří se vám ještě před vyprodáním získat předchozí balíček za 2 999 Kč. Jeho součástí jsou 2 LED žárovky, Hue Bridge a Hue bezdrátový stmívač.
   

  Popřípadě je tu další nový balíček Philips Hue Light Recipe kit, který obsahuje jednu žárovku a stmívač Dimmer Switch. Cena činí 1 349 Kč.

  Žárovky Philips Hue White and Color Ambiance

   

  Tento typ LED žárovek disponuje nejen výše zmíněnými funkcemi pro bílé světlo, ale navíc s ním dokážete vyladit i barevný tón osvětlení tak, aby vám byl co nejpříjemnější. Ráno je lepší zvolit ostřejší světlo připomínající sluneční svit, večer zase doporučujeme ladit tón do červené, jako při západu slunce.

  Chcete-li ušetřit, bude pro vás vhodné nové balení 2 žárovek za 2 699 Kč. Jedna samostatně zakoupená žárovka vás pak bude stát 1 649 Kč.
   

  Novinkou jsou startovací balíčky E27 a GU10, které obsahují hned 3 žárovky, Philips Hue Bridge a Hue Dimmer Switch za 5 499 Kč.
   

  Původní balíček Philips Hue White and Color Ambiance 10W E27 starter kit (3 žárovky + Hue Bridge) bude do vyprodání zásob dostupný za 4 799 Kč.
   

  Žárovka ve tvaru svíčky White and Color Ambiance je pak dostupná za 1 649 Kč. Nyní je pro vás připravena i speciální verze 2 kusů za výhodnou cenu 2 699 Kč.

  Příslušenství bude kompatibilní s Apple HomeKit

   

  Kompatibilita s technologií Apple HomeKit je příznivou novinkou, která se týká v podstatě veškerého příslušenství. Bude totiž fungovat nejen u novějších zařízení, ale po softwarové aktualizaci ji můžete využívat i pro dříve zakoupené příslušenství. Jedinou podmínkou je funkční Philips Hue Bridge 2.0.

  Philips Hue přináší bonus v podobě nového designu obalů

   

  Příslušenství nyní zakoupíte v inovovaném designu balení. Konkrétně se jedná o Philips Hue Dimmer Switch, Philips Hue Motion Sensor a Philips Hue Tap. Vše samozřejmě za stejnou cenu.